Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güneydoğuda İSG eğitimi veren yer?

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Onur Altun tarafından paylaşıldı.

1. Onur Altun

Onur Altun CMNet Üyesi

güneydoğuda isg eğitimi veren yer biliyormusunuz??

2. şükrü karaca

şükrü karaca CMNet Üyesi

Cevap: Güneydoğuda İSG eğitimi veren yer?

Gaziantepte İSG eğitimini veren 2 eğitim merkezi var

Güneydoğuda İSG eğitimi veren yer? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. KKD Eğitimi

Eğitmen İlter Engin tarafından hazırlanan Kişisel Koruyucu Donanım isimli sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  2. "Alt iş veren yönetiminde iş sağlığı ve güvenliği"

Arkadaşlar merhaba, Bitirme tezim için "Alt İş Veren Yönetiminde İş Sağlığı ve Güvenliği" ile ilgili güvenilir ingilizce kaynak arıyorum. Önerebilceğiniz site, kitap vs var mı ??
  3. Metale şekil veren firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar

Arkadaşlar merhabA Belirli kalınlıktaki saçın kesilmesi sonucu metal şekil vererek, araba kapı çerçeveleri üreten firmalar ve Plastik boru imalatı yapan firmalar ÇKAGİLHY hangi maddesine girer, plastik boru imalatı yapan firmalar [FONT=Verdana]Kimyasalların ve ara ürünlerin işlenmesi (Ek-1 ve Ek-2’de tanımlanmayan faaliyetler için).* girebileceğini düşünüyorum. [FONT=Verdana]sizce...
  4. Isg uzmanlığı kursu veren kuruluşlar

isg eğitimi veren kurumlar ödeme konusunda çok acımısızlar. alternatif ödeme seçenekleri bulunmamakta. kendi kuralları doğrultusunda hareket etmekte. bazı gruplara indirim yapılmakta. çevre mühendisleri odası veya cevremühendisleri.net olarak indirim yaptırılabilme imkanımız yok mu? eğer benim gibi düşünenler var ise hemen harekete geçelim derim.
  5. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...