Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gürültü Ölçümü yapan arkadaşlar

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar normalde böyle " şu konuda çalışan kim var ? " tarzı konular açmıyoruz ancak sormak istediğim şey mesleki olmasından ziyade kişisel olduğu için bu sektörde çalışan bir arkadaş benimle iletişime geçebilirse sevinirim.

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

3. keops

keops CMNet Üyesi

gürültü ölçümü firması değilim ama 3 ayda bir tesisin belirli noktalarındaki imalat değişiklik ve yatırım durumuna göre ölçümler yapıyorum

4. S.POLAT

S.POLAT CMNet Üyesi

Gürültü ölçümlerini yapmaktayım. Ama özellikle hangi tür ölçüm için soruyorsunuz. (akustik, çevresel, iç ortam,....??

5. onerkoc

onerkoc CMNet Üyesi

Sormak istediğiniz bişey varsa yardımcı olabilirim..

6. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

gürültü olcumu yapılır. :D Çevresel

7. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

Ekli Dosyalar:

• 1.docx
      1.docx
      Boyut:
      21,4 KB
      Okunma:
      187
  8. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Çok teşekkürler Bilal bey.

Gürültü Ölçümü yapan arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gürültü ölçümü

gürültü ölçümü- sunum
  2. Eğlence yerlerinin gürültü ölçümü

Merhaba arkadaşlar, Birden fazla eğlence yerinin bulunduğu alanlarda gürültü ölçümü nasıl yapılır? Arka plan gürültüsü aşıldığı zaman ceza nasıl kesilebilmektedir? Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşımız varsa bana yardımcı olabilirmi?
  3. Gürültü Ölçümü Hk.

Arkadaşlar, Makina/ekipman ve ortamdaki gürültü ölçümünü yapmak için mesafeler ölçüm şartları kullanılan ekipman vs. ile ilgili bilgilere nereden ulaşabilirim. Standarlarda belirtilebilir fakat bu konuyla ilgilenen arkadaşlar için bana standart numarası veya herhangi bilgiye ulaşabileceğim link verebilir misiniz?
  4. Emisyon ve gürültü ölçümü laboratuvar kurulumu için yardım....

partikül madde tayininde kullanılan tecora cihazı ile ilgili, laboratuvar kurulumu aşamasında olan bir firmada çalışmaktayım. laboratuvar kurulumu aşamasında cihaz eğitimi için gelen yetkili tecora cihazının 2 adet olması gerektiği bildirildi. aksi halde yeterlilik belgesi alma aşamasında sorun çıkacağını bildirdi. şuan elimizde 1 adet cihaz var ve bu konu ile ilgili yönetmelikte kesin bir...
  5. Selam arkadaşlar

Pek Aktif değil galiba burası