Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gürültü Yeterlik Alma Süreci

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında İsmet Arslan tarafından paylaşıldı.

1. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Gürültü ölçüm cihazını aldıktan sonra Yeterlik alma süreci yaklaşık kaçgün sürüyor bilgisi olan var mıdır?

Gürültü Yeterlik Alma Süreci konusuna benzer içeriklerimiz
  1. danışmanlık yeterlik belgesi

danışmanlık yeterlik baaşvuru değerlendirme süreci ne kadar sürüyor arkadaşlar bilgisi olan varsa çok sevinirim
  2. Gfb alma süreci

Herkese selamlar. Bir Hazır beton tesisinin yada herhangi bir işletmenin gfb alma süreci ne kadar süredir? bu işte yeniyim bilgi almak istiyorum.
  3. Lisans Alma Süreci

Merhaba, ÇKAGİLHY kapsamında, Çevre izin ve/veya lisans belgesinin geçerliliği ve yenilenmesi MADDE 10 – (Değişik:R.G-24/2/2010-27503) (4) Aşağıdaki durumlarda çevre izin ve/veya lisans alma süreci yeniden başlatılır: a) İşletmenin faaliyet yerinin değişmesi, b) İşletmenin faaliyet konusunun değişmesi, c) İşletmenin yakıtının ve/veya yakma sisteminin değişmesi, ç) İşletmenin toplam üretim...
  4. Kablo gdt için lisans alma süreci hk.

Arkadaşlar Merhaba, GDT için lisans alma sürecini ayrıntılı anlatabilecek olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Tesisi fiziki açıdan uygun hale getirdim. Uygunluk yazısına başvuracağım. GFB alırken sisteme yüklemem gereken bilgi ve belgeler Ek3A ve B de yer alıyor fakat tecrübelerinizi paylaşırsanız benim ve yeni lisans alacak olan arkadaşlar için daha faydalı olacaktır. İyi Çalışmalar...