Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Güvenlik İşaretleri Renk Kontrastları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Az önce bir mail grubunda tartışıyorduk konuyu ve birçok yerde renk kontrastları (tonları) 'nın verilmediğini fark ettim. Bende size TSE 3864-1 standardından faydalanarak size özel bir çalışma yaptım..
    TSE 3864-1 Standard.png

Tunay Bıçakcı ve şükrü karaca bunu beğendi.
Güvenlik İşaretleri Renk Kontrastları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Renk Tayini

1. DENEYİN AMACI Amaç; öğrencilere su ve atık sularda renk ölçüm yöntemlerinin öğretilmesi ve sonuçların yorumlanması becerisinin kazandırılmasıdır. 2. DENEYİN ANLAM VE ÖNEMİ Suyun rengi, doğal metal iyonları (demir ve manganez gibi), humus ve turba maddeleri, plankton, bitkiler ve endüstriyel atıklardan dolayı oluşabilmektedir. Her hangi bir kaynaktan temin edilecek suyun, kullanım amacına...
  2. Patronla yıldızınızın barışmadığının işaretleri

PATRONLA YILDIZINIZIN BARIŞMADIĞININ İŞARETLERİ Patronla iletişim kurmakta zorlanıyorsanız, gösterdiğiniz performans yeterli bulunmuyorsa, zam talepleriniz hasır altı ediliyorsa patronla başınız dertte demektir. İşte patronla yıldızının barışmadığını gösteren 10 işaret... PATRONLA BAŞINIZ DERTTE Mİ? Patronunuzla aranızdaki iletişimin iyi ya da kötü olması, ne kadar zam alacağınızdan tutun...
  3. Ozon ile renk giderimi

Arkadaşlar Merhaba; ozon ile renk giderimi konusunda elinde herhangi bir çalışma olan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ederim
  4. Adsorpsiyonla Renk Giderimi

Arkadaşlar merhaba.Adsorpsiyonla renk giderimi konusunda bitirme hazırlıyorum,elinde dökümanı olan,üzerinde çalışmış olan,tez hazırlamış olan varsa eğer paylaşarak yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  5. Yürürlükte Sağlık ve güvenlik işaretleri yönetmeliği

SAĞLIK VE GÜVENLİK İŞARETLERİ YÖNETMELİĞİ Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi/Sayısı:11.09.2013/28762 BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 –(1) Bu Yönetmeliğin amacı, işyerlerinde kullanılacak sağlık ve güvenlik işaretlerinin uygulanması ile ilgili asgari gereklilikleri belirlemektir.