Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi Web Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

Konu, 'Anketler ve Araştırmalar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

?

Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

1. Internet Explorer

14,0%
  2. Mozilla Firefox

32,3%
  3. Google Chrome

63,4%
  4. Opera

5,4%
  5. Safari

1,1%
  6. Diğer

4,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Evet sayın arkadaşlar ağırlıklı olarak hangi web tarayıcıyı (Browser) kullanıyorsunuz? Anketimize katılarak araştırmamıza katılın lütfen..

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

internet explorer + mozilla firefox birlikte ;)

3. vesile

vesile CMNet Üyesi

mozilla iyidir :)

4. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

opera + mozilla..operanın kısayolları çok cezbedici...

5. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Mozilla Firefox ...Ayrıca mozillada IE Tab ile bazı sayfaları explorer iel görüntüleme şansı var.

6. İsrafil Yılmaz

İsrafil Yılmaz CMNet Üyesi

bende yeni bir sistem olan maxthon kullanıcısıyım.gerçekten kısayolları ve sayfalar arasında geçişi çok güzel.reklam engelleyicisi ve şifre hatırlayıcılarıyla gerçekten ilgi çekici ve denemeye değer.bu arada forum yöneticilerimize bir şey sormak istiyorum TÜRKİYE NİN yapmış olduğu işletim sistemi PARDUS u neden tanıtmıyor ve kullanmıyoruz

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ben kullanamıyorum Pardus. 2 yıl kllandım pardus harika bir sistem fakat autocad vb programları çalıştıramıyorum bu nedenle kullanamıyorum. Sadece multimedia ile ilgilenenlere tavsiye ederim ama..

Murat Erdem bunu beğendi.
  8. Mehmet TAŞCI

Mehmet TAŞCI CMNet Üyesi

Google Chrome iyidir ya. :)

9. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

Google Chrome ve opera

10. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Bu aralar sadece internet explorer kullanıyorum. Çevre Bakanlığı izin portalı için :)

11. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Google Chrome candır :) iyidir :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  12. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar Çevre Bilgi Sistemi ve E-Çevre izinleri için Internet Explorer'i kullanmanızı tavsiye ederim, onun dışında internet bağlantısında güvenlikten çok hıza önem veren Google Chorome'nin daha seri olduğu düşüncesindeyim.

Can Avşar bunu beğendi.
  13. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

firefox firefox firefox tilki bu işin erbabıdır ayrıca tilki ilede e çevre izinlerine girebilirsiniz explorer çekirdeğini kullanarak
    IE Tab Plus bu eklenti o işe yarar.

ben bir firefoxcuyum ve bunula gurur duyarım

14. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

chrome u çok sevmeme rağmen çok hata veriyor mecburen mozilla kullanıyorum

15. Muhammed Murat

Muhammed Murat CMNet Üyesi

16. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

17. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

google çorum sade ve etkili :)

18. Muhammet Eker

Muhammet Eker CMNet Üyesi

Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve son olarak da İnternet Explorer tarayıcılarının hepsini kullandım ancak bana göre en kullanışlı olanı ve şuanda da kullandığım Maxthon internet tarayıcısı.

19. Ümit Mert

Ümit Mert CMNet Üyesi

Sonuçlara göre Çevre mühendisleri ve bu forum müdavimleri MAC kullanmıyorlar diyebiliriz. :)

20. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Buradan, ülkemizde bir çevre mühendisinin ortalama maaşını çıkartabilirsiniz :)

Hangi Web Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çeviri yaparken hangi sözlükleri kullanıyorsunuz?

Merhabalar, İşimiz gereği sürekli çevirilerle uğraşıyorum. Özellikle online sözlükler çok işe yarıyor bu anlamda. Ben genelde zargan kullanyorum. Bazen google translate de kullanıyorum ama tabi acayip berbat çeviriyor google translate.. Sizin önerebileceğiniz çeviri siteleri ya da online sözlikler var mı arkadaşlar??
  2. hangi ek-1 ek-2 ?

arkadaşlar siz genel olarak çevre izin lisanstaki ekleri mi yoksa çevre denetimi yönetmeliğindeki ekleri mi baz alıyorsunuz? birbirlerine yakınlar ama arada farklar da var...
  3. Hangi işi seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim ve iş arıyorum.Uzun süredir işsiz kaldım ve bir anda farklı 2 firmadan elime iş olanağı geçti.Bir tanesi çevre laboratuarında iş güvenliği, gürültü vs. konularında raporlama yapmak, diğeri ise bir arıtma firmasında teklif,proje alanında çalışmak.Kafam çok karışık çünkü raporlama yapmak ne demek bilmiyorum.İleride bana ne gibi...
  4. Hangi yemeksiniz?

[COLOR=#2b3155][FONT=Verdana]>Ocak 1 - 9 ~ Musakka >Ocak 10 - 24 ~ Kuru Ustu Pilav >Ocak 25 - 31 ~ Imam Bayildi >subat 1 - 5 ~ Kokareç >$ubat 6 - 14 ~ Iskembe >$ubat 5 - 21 ~ Köfte >$ubat 22 - 28 ~ Tantuni >Mart 1 - 12 ~ Susi >Mart 13 - 15 ~ Imam Bayildi >Mart 16 - 23 ~ Kuru Ustu Pilav >Mart 24 - 31 ~ Kokareç >Nisan 1 - 3 ~ Imam Bayildi >Nisan 4 - 14 ~...
  5. Hangi analiz?

Arkadaşlar bir suya boya ve vernik karışıyormu karışmıyormu öğrenmek için hangi parametrelere baktırmalıyım hangi analizi yaptırmalıyım ?