Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hastaneler için çevre danıuşmanlık hizmeti

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında seezgn tarafından paylaşıldı.

1. seezgn

seezgn Misafir

hastanelerde çevre danışmanlığı konusunda izlenecek yol

Ekli Dosyalar:

2. Merve Hatice

Merve Hatice CMNet Üyesi

Cevap: hastaneler için çevre danıuşmanlık hizmeti

elinize sağlık çok güzel bir paylaşım

hastaneler için çevre danıuşmanlık hizmeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acil! hastaneler için rapor formatı

merhaba; hastane için (çevre izinleri kapsamında) bir rapor hazırlamam gerekiyor acaba nasıl bir formatı olmalı bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?
  2. Hastaneler için atık yönetim planı...

merhaba arkadaşlar elinde hastaneler için atık yönetim planı olan var mı? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  3. Hastaneler için atıksu arıtma tesisi kurma zorunluluğu

Merhaba, Özel bir hastanenin çevre danışmanlığını yapmaktayım. Hastanemin atıksuyu belediyenin kanalına bağlı olmasına rağmen İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından tüm atıksularının arıtıldıktan sonra kanala bağlanabileceği söylenmekte ve atıksu arıtma tesisi yaptırması istenmekte. Bunun yeni açılan ve daha önce açılmış olan tüm hastaneler için geçerli olduğu söyleniyor. Bir hastane ile...
  4. Hastaneler için çevre danışmanlığı hakkında

'ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR YÖNETMELİĞİ EK-2 10.14 Hastane ve sağlık kuruluşları (yatak kapasitesi 20 ve üzeri olanlar).* şeklindeki hastaneler Sağlık Bakanlığı'nın çıkarmış olduğu bir genelge ile yılbaşından sonra danışmanlık hizmeti almayacakmış' diye bir söylenti var. Bu genelge 81 ile de gönderilmiş. Bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar, konunun doğruluğu ile...
  5. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.