Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Merhaba,

Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir.

Kolaylıklar dilerim.

Ekli Dosyalar:

GulSevim ve yagmurtemel bunu beğendi.
Hastaneler için iç tetkik raporu örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yıllık iç tetkik raporu

Sevgili arkadaşlar bununla ilgili arama yaptım ama bulamadım. Bildiğiniz üzere çevre görevlisi olarak çalıştığımız yerde tesis içi yıllık iç tetkik raporu hazırlamamız gerekiyor. Bu rapor nasıl olacak her bir departmanın mevzuatlara göre durumu mu yer alacak yoksa departmanların, tesiste uygulanan çevre yönetimine dair bilincini mi sorgulayacak; yol gösterici bilgiler verirseniz sevinirim.
  2. Valilik tespit raporu için rapor örneği

İyi günler. Çevre izin süreci içerisinde Valilik tespit raporunun nasıl doldurulacağı hakkında yardıma ihtiyacım var. Bir örnekle açıklayacak birileri var mıdır acaba?
  3. Tat firmasi ic tetkik raporu hazirlar mi

merhaba, Tat firmasinda calisan arkadaslar hic ic tetkit raporu hazirlar mi kafami karistirdilar yardim alabilecegm bir site olarak hemen buraya yazdim.
  4. Iç tetkik tutanak örneği

Arkadaşlar elinde iç tetkik tutanak örneği olan varmı ? Danışmanlık yaptığım firma benden iç tetkik tutanak örneği bulmamı istedi yardımcı olursanız memnun olurum...
  5. Iç tetkik raporu

Elimde iç tetkik raporu var ama nasıl doldurulacağı hakkında çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. TEŞEKKÜRLER.