Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava Emisyon, Ambalaj Atığı Toplama, Ayırma Ve Geri Dönüşüm Lisans Işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Murat Tosun tarafından paylaşıldı.

1. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

Hava Emisyon, Ambalaj atığı toplama, ayırma ve geri dönüşüm konusunda Geçici Faaliyet Belgesi almış bir tesis için Lisansa Çevirmek için izlenmesi gereken yol nedir...geçici faaliyet belgesi alırken ki begeler haricinde neler gerekli

Hava Emisyon, Ambalaj Atığı Toplama, Ayırma Ve Geri Dönüşüm Lisans Işlemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Toplama Ayırma Tesis Lisans İşlemleri

Arkadaşlar ambalaj atıkları toplama ayırma tesisimizin mevcut lisans süresi dolmak üzere, b yüzden yeni lisans için başvuru yapacağım. Gereken belgeler acaba nelerdir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
  2. Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine Toplama ayırma belgesi alımı

Merhabalar, Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine, il müdürlükleri tarafından verilen Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi alınabiliyor mu ? Teşekkür ederim...
  3. Ambalaj atığı toplama ayırma tesisi yardım destek ve teşvik

Merhaba arkadaşlar, Zonguldak belediyeler birliğine bağlı olarak, 4 aydır faaliyet gösteren Ambalaj Atığı Toplama Ayırma tesisiyiz. Firmamızın destek veya teşvik alabileceği yerler var mı? Araştırıyoruz ama destek bulamadık. Destek ve teşvik programlarından yardım alabilen firmalar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden herkese teşekkürler...
  4. Toplama ayırma ve geri dönüşüm tesisi

Merhabalar, Ben Toplama Ayırma ve Geri dönüşüm tesisinde yeni çalışmaya başladım. Yeni mezunum ve ne yapacağımı bilmez bir durumdayım. Ne yapmalıyımi nereden başlamalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.