Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında İbrahim Koçak tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Koçak

İbrahim Koçak CMNet Üyesi

Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler konusunda yardımcı olabilecek olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirler mi ?

2. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

Biyolojik baca filtreleri ile ilgili olarak www.ferkos.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Tüm forum üyeleri www.ferkos.com.tr adresini öğrendi :)

4. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

:) kusura bakmayın

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Yok estf. ne kusuru ancak forumda firmanızın tanıtımını yapacağınız daha iyi alanlar mevcut efendim :)

6. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

çözümler sunan bir yapımız var fevri davranmış yada acele etmiş olabilirim beni yönlendirebilirseniz sevinirim.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

http://www.cevremuhendisleri.net/forums/firma-tanıtımları.72/
    Elbette :) Bu alanda firmanızı tanıtabilir. Hangi konularda onlara destek çıkabileceğinizi belirtebilirsiniz.

8. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

9. termoyapi

termoyapi CMNet Üyesi

ali bey harika. baktım süper doğrusu.

Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kirliliği

Doğal olarak saf atmosfer az veya çok miktarda, büyük bölümü suni olan yabancı maddelerin üretimi ile kirletilir. Bunların başında petrol ürünleri ve endüstriyel kirleticiler gelmektedir. Özellikle son yıllarda, endüstriyel aktivitenin, şehirleşmenin ve nüfusun arması ile kirletici maddelerin kullanımı ve miktarıda hızla artmaktadır. Atmosfere dağılarak, onu kirleten kirleticiler katı, sıvı ve...
  2. Hava kirliligi modelleme

Herkese merhabalar, Yaz stajim boyunca hava kirliligi ile ilgili arastirmalar yapan bir sirkette calismaktayim.Gauss yayilma yasasini kullanarak hazirlanan bir modelleme programi calisiyorum ve alistirma olarak sadece komurden kaynaklanan kirliligin etrafa yayilma senaryolarinin nasil oldugunu arastirmam gerekiyor.bu konu hakkinda bir bilgiye sahip olan yardim edebilirse ya da bir kaynak...
  3. Hava kirliliği sunumu

merhaba, benim hava kirliliği ile ilgili sunum yapacam . lise ve ortaokullara genellikle hitap edecem. Sunum hazırladım hoşumada gitti ama seviyesi biraz ağır gibi oldu yani onları düşününce biraz sıkılabilecekleri aklıma geldi. sizinde fikirlerinizi almak istiyorum nasıl basite indirebilirim? neler yapabilirim zamanım var biraz bu yüzden gerekirse tamamen değiştirebilirim de:) tüm fikirlere...
  4. Endüstriyel hava kirliliği

arkadaşlar bitirme tezim için bir endüstriyel hava kirliliği konumu özelleştirmem gerekiyor herhangi bi fabrikanın bacasından çıkan kirleticiler neler ne gibi önlemler alınıyor alınmazsa neler oluyor ne kadar kirlilik giderilebiliyor gibi soruların cevapları lazım bi fabrikayla ilgili yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim yardım edebilecek kimse yok mu?
  5. Hava kirliliği

hava kirliliği ve yağmur suyu kalitesi ile ilgili not lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim