Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava kirliliği ödevi

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında biilal12 tarafından paylaşıldı.

1. biilal12

biilal12 CMNet Üyesi

Çevre ve hayat kalitesi mükemmel olan olan hayalinizdeki bir şehir ve halkı sizce nasıl oluşturulabilir? açıklayınız.

merve vezirooğluu bunu beğendi.
  2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu bildiğiniz kompozisyon ödevi. Teknik bir şey yazmanıza gerek yok diye düşünüyorum. Biraz hava kirliliği ile ilgili genel kültür ile yazabilirsiniz.

Hava kirliliği ödevi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kirliliği

Doğal olarak saf atmosfer az veya çok miktarda, büyük bölümü suni olan yabancı maddelerin üretimi ile kirletilir. Bunların başında petrol ürünleri ve endüstriyel kirleticiler gelmektedir. Özellikle son yıllarda, endüstriyel aktivitenin, şehirleşmenin ve nüfusun arması ile kirletici maddelerin kullanımı ve miktarıda hızla artmaktadır. Atmosfere dağılarak, onu kirleten kirleticiler katı, sıvı ve...
  2. Hava kirliliği

hava kirliliği ve yağmur suyu kalitesi ile ilgili not lazım yardımcı olabilirseniz sevinirim
  3. Toprak kirliliği ödevi

İyi günler kolay gelsin. Ben 4. sınıf öğrencisiyim. Okulda verilen bir çalışma için, içerisinde kalıcı organik kirletici olabilme ihtimali olan bir toprak numunesi bulmam gerekmekte. Bu konuda bana yardımcı olabilme imkanınız var mı?
  4. Toprak kirliliği ödevi

Toprak dersinde yapıcağımız proje için bir yerden toprak numunesi aldık ve sonucunda DDT olduğunu düşünüyoruz. Hoca bizden bu kirleticilerin ölçüm maliyetini. En az 2 degisik firmadan( TÜBİTAK veya diğer yerler) proforma fiyat teklifini istiyor nerden alabilirim veya önereceğiniz firma var mı?
  5. Çimento endüstrisi hava kirliliği ve kontrolü ödevi için yardım

Arkadaşlar hava kirliliği ve kontrolü dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var ödev formatını ekte belirttim yardımcı olursanız sevinirim.