Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Havuz taşmasının getirdiği sonuçlar neler?

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Merve Bayraktar tarafından paylaşıldı.

1. Merve Bayraktar

Merve Bayraktar CMNet Üyesi

Etrafı kapaatılmamış,çevreyle bağlantılı,yanından dere geçen bir yerde,çakıl ve kum arıtımının yapıldığı yerde çökeltme havuzu selnedeniyle taşarsa ne gibi çevre sorunları oluşur ve hangi yönetmeliklerin maddeleri devreye girer sizce ?
    Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim...

Havuz taşmasının getirdiği sonuçlar neler? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Başarılı yöneticiler neler yapıyor?

Başarılı Yöneticiler Neler Yapıyor? Uzunca bir dönem mesleğim adına yürüttüğüm değişim, gelişim projelerinde bana hiçbir engel koymayan çok nitelikli bir tepe yönetici ile çalıştım. Kariyerim adına bana verilen lütuf sayarım kendisini. Elbette beterini tecrübe etmiş olmak aradaki farkı çok iyi analiz etmemi sağlıyor. “Üretken ve özgüveni tam olan yönetici nasıl yönetiyor, nasıl...
  2. İzlediğiniz yabancı diziler neler?

Geçen haftalarda adını duyduğum ama hiç izlemediğim THE BIG BANG THEORY izleme fırsatım oldu.Ard arda 4-5 bölüm izlemeden bırakamıyorum. Dizilerden bazıları ancak seneye başlıcak ama olsun. supernatural fringe the vampire diaries terra nova how i met your mother the big bang theory flashforward sanctuary Benim favori dizilerim şöyle ya sizinkiler?
  3. Ön Yazının Neler İçermesi Gerekir?

Geçmişte başvuruların postayla gönderildiği günlerde önyazılar firmaları etkilemeniz için ilk şans idi. Günümüzde tüm iş başvurularının e-mail yoluyla yapılıyor olması da çok fazla bir şey değiştirmiş gibi görünmüyor. Başvurunuzu elektronik ortamda gönderirken, girişe yazacağınız bir kaç cümle firmanızın özgeçmişinize bakmasını sağlayabilecek kadar ilgi çekici olmalı....
  4. Televizyonlarda neler oluyor!

Arkadaşlar neler olduğunu nasıl olduğunu bilmiyorum. Sizlerde biliyorsunuz ki tvlerde garip garip yarışma programları her zamankinden daha fazla baş göstermeye başladı. Merak ettiğim bu programlara katılan insanlar gerçekten normal hayattan mı alınma? Bunu düşünmemin sebebini sizlerde tahmin edebilirsiniz. Öyle insanlar öyle davranışlar öyle sözler duyuyoruzki nasıl olurda bunu söyleyebilirler...