Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hurda palet alımı

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Neşat Ören tarafından paylaşıldı.

1. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Arkadaşlar hurda palet alımı yapan ya da bu tip firmalarda çalışan arkadaşlarımız var mıdır acaba?

2. Zulkuf21

Zulkuf21 CMNet Üyesi

Ben şuan hurda palet alım geri dönüşüm şirketinde çalışıyorum yardımcı olabileceğim birşey varsa yardım edebilirim elimden geldiği kadar

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  3. toprak

toprak CMNet Üyesi

@Zulkuf21 merhaba,
    elimizde palet ve ahşap sandıklar var. bunları tesislere verirken para ödemek zorunda mıyız? Bedelsiz alan firmalar var mı?

4. Gülce Somaklar

Gülce Somaklar CMNet Üyesi

Ozon Geri Dönüşüm diye bir firma var, internetten sayfasını bulabilirsiniz.

toprak bunu beğendi.
  5. L.Nergiz

L.Nergiz CMNet Üyesi

@toprak kağıt/karton veya plastik arıklarınız da varsa birlikte alıyorlar, miktarı tonajlı değilse ücretsiz olarak almaları zor, aynı sıkıntıyı ben de yaşadım

toprak bunu beğendi.
  6. Aydın Demirel

Aydın Demirel CMNet Üyesi

ATY tesisi veya çimento fabrikaları olabilir diye düşünüyorum. ikili ilişkiler önemli ücretsizde verebilir hatta kalorifik değerine göre ücrette alabilirsiniz.

toprak ve hunluata bunu beğendi.
  7. hunluata

hunluata CMNet Üyesi

Aydın bey çimento fabrikalari kalorisi yuksek yakit disaridan aliyormu.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. m.secim

m.secim CMNet Üyesi

@toprak
    Kontamine değilse para vererek bertarafa göndermek? Organik materyal bu neticede.

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. kubiay DUMAN

kubiay DUMAN CMNet Üyesi

@Neşat Ören Paletleriniz çok kırık ve tamir edilemeyecek düzeyde ise odun niyetine işlem görür. Bedelsiz olarak verebilirsiniz. Ama kırık palet yada sağlam palet ise her türlü satışını yapabilirsiniz. Bölgeniz neresidir acaba ? Birde paletlerin fotoğrafını alabilir miyim ? Firma olarak çalıştığımız palet firmaları var? Onlara yönlendirebilirim sizi

10. toprak

toprak CMNet Üyesi

@kubiay DUMAN MERHABA,
    ÇALIŞTIĞINIZ FİRMANIN İSMİNİ ALABİLİR MİYİM. SAĞLAM KIRILMAMIŞ PALETLER VE SANDIKLA VAR ELİMİZDE.

11. kubiay DUMAN

kubiay DUMAN CMNet Üyesi

12. Aydın Demirel

Aydın Demirel CMNet Üyesi

zaten kalorifik değeri yüksek olanları tercih ediyorlar. az olanlar için bertaraf bedeli alırlar.

hunluata bunu beğendi.