Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İÇ tetkit raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

İÇ TETKİK RAPORU Hazırlayan varmı varsa örnek gönderebilirmisiniz

2. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Cevap: İÇ tetkİt raporu

Özlem hanım siz hazırlayınca bizlerlede paylaşırsanız seviniriz.

3. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

tabide nasıl hazırlayacağı bir bilsem örnek bulabilsem

4. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Çok basit;
    Öncelikle tesisiniz tabi olduğu yönetmelikleri belirliyorsunuz,
    Mesela;
    Tabi Olunan Yönetmelikler;
    Ambalaj Atıkları Kont.
    Tehlikeli atık Kontrolü,
    Gürültü Kontrolü,

gibi

sonrasında ilgili yönetmeliklerde tesis veya kurumunuzla ilgili sorumlulukları belirliyorsunuz,
    sonrada iç tetkiki gerçekleştiriyorunuz sonrada yapılması gerekenleeri zamana sari planlıyorsunuz.

5. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

özlem hanım tabii olunan yönetmelikleri önce iyi bir şekilde okuyacaksınız ve sindireceksiniz
    daha sonra yönetmeliklerden soru çıkartacaksınız genel sorular harici o sektörü çok yakından ilgilendiren ve can alıcı sorular olması lazım bunun içinde prosesi çok iyi bilmeniz lazım
    proseste nerde atıksu çıkıyor bu atıksuya ne oluyor arıtılıyor mu? neresi emisyon kaynağı bunları engellemek için neler yapılıyor vb.

İÇ tetkit raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 6 gelişim raporu

selam arkadaşlar yönetim planı geçmiş belediyelerle hazırlanacak olan 6 aylık gelişim raporu örneği lazım 30 ağustos 2009 da ki yönetim planına uygun olan yardımınız için şimdiden teşekkür ederim
  2. Iç tetkik raporu

Elimde iç tetkik raporu var ama nasıl doldurulacağı hakkında çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. TEŞEKKÜRLER.
  3. Güvenlik raporu

Merhaba, konuyu nereye açacağımı bilemedim. Büyük endüstriyel kazaların önlenmesiyle ilgili aşağıdaki 31.07.2012 yılında çıkan yönetmelikte yürürlülük tarihinin 01.01.2014 olduğu belirtilmiştir. Bahsi geçen 18.08.2010 yılında çıkarılan yönetmeliğin 23. Maddenin (b) bendi 2 yıl sonra yani 2012 de yürürlüğü gireceğini söylemişti. Bu madde 01.01.2014 olarak değiştirilmiş. Ben GÜVENLİK RAPORU...
  4. Kapasite raporu

Merhaba arkadaşlar, Tat lisanslı tesıste kapasıte raporu 1/3 oranında artıs olursa lısans yenılemesı yapılır yazmaktadır. Lisans yenıleme ıslemınde belge askıya mı alınır yanı faalıyetıne devam edemez mı? Bu şekilde bır calısması olan varsa acıl yardım lazım bana:( kafam karıstı
  5. Çed raporu

çed raporu almadan fabrika inşaatına başlanması için ceza doğrumu arkadaşlar. yani doğrumu dereken herkes aynı doğrultudamı algılıyor. onu öğrenmek istiyorum önce çed raporu sonra inşaata başla. e)Çevresel Etki Değerlendirmesi sürecine başlamadan veya bu süreci tamamlamadan inşaata başlayan ya da faaliyete geçenlere yapılan proje bedelinin yüzde ikisi oranında idarî para cezası verilir....