Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İhsan Oktay Anar'ın Yeni Kitabı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mehtap Işık tarafından paylaşıldı.

1. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

2. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

Ben Amat'ı okumuştum. İlginç bi kitaptı.

İhsan Oktay Anar'ın Yeni Kitabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıla Yeni İş Arama Stratejileri

Yeni yılda eğer hala iş bulamamışsanız, işte size yeni yıla özel iş arama stratejileri. İş arama uzmanlarıyla yapılan görüşmeler sonucunda yeni yılda kaçınmanız gereken hataları ve 2010'da izlemeniz gereken adımları belirledik; 1.TEMEL ADIMLARDAN VAZGEÇMEYİN Eğer hala bir iş başvurusunda bulunmamışsanız özgeçmişinizi ve teyit mektubunuzu (özgeçmişiniz ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek için...
  2. Çevre El Kitabı

Arkadaşlar çevre el kitabı olan varsa örnek olması için siteye ekleyebilir mi?
  3. Prof:Dr.İhsan KETİN ve Anadolu'nun depremselliği

99 depreminden iki ay kadar sonra Bilim ve Teknik dergisinde yayımlanmış, Celal Şengör imzalı bir makaleyi olduğu gibi kopyalıyorum, hayatımda gördüğüm en güzel popüler bilim makalelerinden biridir: Kuramın Gücü A.M. Celal Şengör Prof.Dr. İTÜ Maden Fakültesi, Jeoloji Bölümü Aykut Barka ve Ross Stein'in Kuzey Anadolu Fayı Boyunca yaptıkları gerilim depolanması çalışması son derece basit...
  4. İş güvenlikçinin el kitabı

İş Sağlığı ve İş güvenliği alanında çalışanların El Kitabı. İş Güvenliği alnında yeni çalışmaya başlayacak veya çalışanların gereksinimi olacak iş güvenlikcinin el kitabı olarak sunuğumuz bilgilendirme ve yönlendirme içerikli bilgileri hızlı ve etkili kullanımın sağlanması için CD Formatında sizlere sunuyoruz. Çalışmış olduğunuz işletmeye İSG adına birşeyler katmak ve...
  5. Laboratuvar El Kitabı (Merck)

Laboratuvar El Kitabı (Merck)