Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ilısu barajı akım şeması

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

ILISU BARAJI AKIM ŞEMASIna ihtiyacım var acil , arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

çok spesifik olmuş servin hanım

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

çed dersi için ,mardin ılısu barajı projesini aldık.akım şeması sorun oldu, bulamadık .sınavda soracakmış :)

4. cevreci_gokhan

cevreci_gokhan CMNet Üyesi

Diğer HES lerin akım şemasından farklı mı acaba?
    Çevre Orman Bakanlığı iken internet sitesinde oranın ÇED projesiyle ilgili bir sunum vardı. Şimdi bi ihtimal Orman Su İşlerinin sayfasında olabilir.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Farklı mı bilmiyorum .
    Teşekkür ederim.

Ilısu barajı akım şeması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş akım şeması ve proses özeti

herkese merhabalar..TAT a ait iş akım şeması ve proses özeti elinde mevcut olan var mı..? tesise ait özel bilgileri değil sadece gerekli benzer akım şeması ve proses özeti lazım. ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim..
  2. Hastane için iş akım şeması

Merhabalar elinde örnek bir hastaneye ait iş akım şeması olan arkadaşlar paylaşabilir mi lütfen ...
  3. iş akım şeması

merhaba arkadaşlar,bir hastane için iş akım şeması ve proses özetleri oluşturmam gerekiyor fakat bunu elimdeki formata uyarlayamıyorum bu konuda bir fikri ya da çalışması olan arkadaşlardan yardım bekliyorum :) iyi çalışmalar..
  4. Danışmanlık iş akım şeması.

danışmanlık şirketine bir iş akım şeması oluşturmaya kalksak nasıl olurdu?
  5. 3. köprü, ilısu barajı gibi dev projeleri

3. köprü, Ilısu Barajı gibi dev projeleri, 'Çevresel Etki Değerlendirme' (ÇED) süreci dışında tutan yönetmelik maddesi Danıştay'da iptal edildi. Ekoloji örgütleri ile bürokrasi arasında yıllardır süren "Çevresel Etki Değerlendirme" (ÇED) muafiyeti mücadelesi, Danıştay 14. Dairesi’nin kararıyla son buldu. Radikal gazetesinden Enis Tayman imzalı habere göre; 14. Daire, ÇED sürecine...