Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iller bankasi işletme staji ?

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında erva tarafından paylaşıldı.

1. erva

erva CMNet Üyesi

Merhaba iller bankasında 'işletme' stajı sizce faydalı olur mu?
    Okul bitince arıtma tesisi proje kısmında çalışmak istiyorum .fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler ..

2. Benimki çok verimsiz olmuştu tavsiye etmem.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  3. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

İşletme stajını AATlerde yapmak en mantıklısı.

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  4. Aybike Sarıçiçek

Aybike Sarıçiçek CMNet Üyesi

benim iller bankasında yaptığım staj çok verimli olmuştu.alt yapı çalışmasında bulunmuş değişik yerlerdeki arıtma tesislerini görmüştüm.kesinlikle tasiye ederim

erva bunu beğendi.
  5. Tuğçe Özcan

Tuğçe Özcan CMNet Üyesi

Hangi iller bankasında yapacağına bağlı ama alt yapı için iyi bir tercih bence

Aybike Sarıçiçek bunu beğendi.
  6. hülyaçevre

hülyaçevre CMNet Üyesi

bende iller bankası genel müdürlüğünde yaptım fakat hiç bir katkısı olmadı bana tavsiye etmem.

7. ilker seçkin

ilker seçkin CMNet Üyesi

iller bankasında staj yapmıs olanlar yardım edebılırmısınız lütfen

8. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

iller bankasında nasıl staj yapabiliriz acaba yardım edebilir misiniz

9. ilker seçkin

ilker seçkin CMNet Üyesi

iller bankasını hiç bir şekilde önermiyorum. Avantaj yerine bende dezaavantaj oldu.Lab larda atık su arıtmada yaparsan daha yararlı olur.

10. Emre Özer

Emre Özer CMNet Üyesi

Bence en iyi yerler OSB lerin arıtma tesisleri yada büyük tesislerin ön arıtma yapan kuruluşları.Belediye ya da İlller bankası gibi kamu kurumları pek birşey katacağını inanmıyorum.Ama tercih senin tabiki de..

ilker seçkin ve Tarık Can bunu beğendi.
  11. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

işletme stajı için iskide yada dsi ide yapmak daha iyi galiba ama ben iller bankasında yapsam ne isterler staj için onu öğrenmek istiyorum

Iller bankasi işletme staji ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iller Bankası Proje Talimatnameleri

İller bankası Projelerinin hazırlanmasına ait teknik şartnamalerin elimde olanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizlerde benim vermediklerimi ekleyerek iyi bir arşiv oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.
  2. iller bankası

iller bankasında daha önce staj yapmış ve staj defterını paylaşbilcek arkdaşlar varmı acaba
  3. Işletme stajı

Merhaba ; İstanbul da arıtma tesisi projeleri üzerine çalışan bir yerde staj yapmak istiyorum. Bu alanda çalışan bildiğiniz firmaların isimlerini yazar mısınız? Teşekkürler..
  4. Iller bankası derin deşarj

Arkadaşlar merhaba belediyede çalışan arkadaşlara sorum kanalizasyon projesinin devamı niteliğindeki derin deniz deşarjı ihalesi için" çed gerekli değildir "belgesini belediye nasıl alıcaktır bu konuda bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden