Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iller Bankası Proje Talimatnameleri

Konu, 'Şartnameler' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

İller bankası Projelerinin hazırlanmasına ait teknik şartnamalerin elimde olanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizlerde benim vermediklerimi ekleyerek iyi bir arşiv oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.

2. TuncayAlbayrak08

TuncayAlbayrak08 CMNet Üyesi

3. Fatih Özcan

Konu Düzenlendi //

4. lutfi.polat

lutfi.polat CMNet Üyesi

linkleri yenileme imkanınız varmıdır?

5. Fatih Özcan

Artık silinmez :)

6. Akif Güvercin

Akif Güvercin CMNet Üyesi

...:::teşekkürler:::...

7. lutfi.polat

lutfi.polat CMNet Üyesi

merhabalar peki iller bankasının dekantör santrifüjlerle ilgili olarak teknik şartnamesi var mıdır? hem evsel atıklar-susuzlaştırma ve maden için

8. Fatih Özcan

Zannetmiyorum ama fırsat bulursam sorarım birilerine..

9. hakancihan

hakancihan CMNet Üyesi

Konuyla alakalı 3 tane dosyada bende vardı. Paylaşmak istedim, umarım birilerinini işine yarar :))

10. selooo

selooo CMNet Üyesi

ellerinize sağlık teşekkür ederiz.

11. tugce_dogan

tugce_dogan CMNet Üyesi

tesekkürler....

12. tugce_dogan

tugce_dogan CMNet Üyesi

ellerinize sağlık cok tesekkurler......

13. Cemil Aykut

Cemil Aykut CMNet Üyesi

çok güzel ellerinize sağlık çok yararlanıyorum devamlı okuyorum...paylaşım harika

Fatih Özcan bunu beğendi.
  14. Nihan Yonkuç

Nihan Yonkuç CMNet Üyesi

15. T.Türüt

T.Türüt CMNet Üyesi

paylaşımlar çok güzel....çok teşekkür ederim...aradığım birçok konuyla ilgili dökümanları burda bulmak çok rahatlatıyor insanı.özellikle bazı konularda hiç fikir sahibi değilseniz ön araştırma oluyor..emeği geçenlerden Allah razı olsun...

Nihan Yonkuç ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  16. Fatih Özcan

İller bankasının Derin Deniz Deşarjı ile ilgili şartnameleri..

Ekli Dosyalar:

Melih Coşar ve Kübra Ertaş bunu beğendi.
  17. semihaltın

semihaltın CMNet Üyesi

arkadaslar iller bankasının atıksu ve yağmursuyu projelerinde kullanılan beton ve betonarme boru şartnamesi varmıdır ?

iller Bankası Proje Talimatnameleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iller bankası

iller bankasında daha önce staj yapmış ve staj defterını paylaşbilcek arkdaşlar varmı acaba
  2. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...
  3. Iller bankasi işletme staji ?

Merhaba iller bankasında 'işletme' stajı sizce faydalı olur mu? Okul bitince arıtma tesisi proje kısmında çalışmak istiyorum .fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler ..
  4. Iller bankası derin deşarj

Arkadaşlar merhaba belediyede çalışan arkadaşlara sorum kanalizasyon projesinin devamı niteliğindeki derin deniz deşarjı ihalesi için" çed gerekli değildir "belgesini belediye nasıl alıcaktır bu konuda bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden