Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Imha belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Ezgi Karabulut tarafından paylaşıldı.

1. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

İyi günler biz ambalaj atığı toplama ve ayırma firmasıyız anlaştığımız bir firma bizden imha belgesi istedi bu belgeyi nasıl temin edebiliriz?

2. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

Geri Dönüşüm firmasından temin edebilirsiniz ancak siz imha etmiyorsunuz

3. Ezgi Karabulut

peki şöyle bir soru daha sorabilir miyim. biz bu atıkları alsak imha belgesi isteyen kurulusada herhangi bir geri dönüşüm firmasından aldığımız imha belgesini versek olur mu. Yada benden imha belgesi isteyen kurulusa bir yazı yazsam sizden aldığımız atıkları imha etmek üzere .... geri dönüşüm firmasına veriyoruz desek olmaz mı.

4. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

isterseniz belki geri dönüşüm firması imha belgesini kaç kg verdiyseniz size yazı gönderebilir ama resmi bir yazı mı olur bilmiyorum.

5. Ezgi Karabulut

anladım bn genede bu konuyu bı onlarla goruseyım:( bu arada teşekkür ederim dilan hanım:)

Dilan Seycan bunu beğendi.
Imha belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çöpleri Yakarak İmha Ettiler

İzmir'in ikinci derece SİT alanı ve turizm bölgesi ilan edilen alanda, belediye ekipleri toplanan çöpleri yakarak imha yolunu tercih edince çevre kirliliğine yol açtı. İzmir'in ikinci derece SİT alanı ve turizm bölgesi ilan edilen alanda, belediye ekipleri toplanan çöpleri yakarak imha yolunu tercih edince çevre kirliliğine yol açtı. İzmir'in ilçesi Balçova'da belediyenin Temizlik İşleri...
  2. CE Belgesi

Mermer fabrikası için eski adıyla Bayındırlık İskan Müdürlüğü tarafından CE işaretlenmesi istenildi. İnetrnetten biraz araştırdım, fakat bu konu hakkında daha tecrübeli olan arkadaşlar varsa (bu belgelendirmeyi yapan bir firma özellikle) bilgi verirse sevinirim. Örneğin; Mermer üretimi yapan bir tesis, riskli tesisler arasına girip uygunluk için özel testler gerektirir mi? Teknik dosya...
  3. GFB Belgesi

Merhaba arkadaşlar, Benim fabrikam atıksu deşarjı, geri dönüşüm, emisyon ve gürültü konularında çevre iznine tabi. Benim şimdi atıksu deşarjı, geri dönüşüm, emisyon ve gürültü için ayrı ayrı GFB'mi almalıyım?
  4. Satış izin belgesi / katı yakıt satıcısı kayıt belgesi ?

Ekte gönderdiğim yazı hakkındaki görüşlerinizi almak istedim .. bu yazıyı yeni anlaşmayı düşündüğümüz bir Kömür ocağı yetkilisi gönderdi bu yazılanları Çevre Danışmanlığını yaptığımız için bizmi yapmalıyız ? ve yapılması gerekenler ?
  5. Rohs belgesi

Arkadaşlar Rohs belgesi nasıl alınır bilgisi olan var mı?