Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İngilizce çevre kitapları

Konu, 'İngilizce Kitap Tanıtımları' kısmında Cihat Eken tarafından paylaşıldı.

1. Cihat Eken

Cihat Eken CMNet Üyesi

Elimde 1 gb yakın arşiv bulunmaktadır kitapların isimlerini daha sonra yayınlayacağım isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler

2. Spire

Spire CMNet Üyesi

Selamlar, kitaplara nereden ulaşabileceğiz, bilgilendirirsen sevinirim

3. Dinçer Ş.

Dinçer Ş. CMNet Üyesi

Merhaba,bu konuda bilgilendirir isen sevinirim. Gerçekten iyi bir arşiv.

4. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

arşivi beklemekteyiz, veya indireceğimiz linki.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar 9 GB kitap bende de var ama şöyle bir problem var bu ürünlerin telif hakları var, paylaşımlar sıkıntı olacaktır bize. Şuan mevcutlar içinde bir çalışma içerisindeyim...

SenayKS ve Spire bunu beğendi.
  6. Cihat Eken

Cihat Eken CMNet Üyesi

isteyen arkadaşlar özelden mail atsın ordan göndereyim.

7. Spire

Spire CMNet Üyesi

Profile mesaj yolladım.

8. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

Fatih bi ara taşınabilirleri alıp görüşelim :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  9. Dinçer Ş.

Dinçer Ş. CMNet Üyesi

kime yolladiniz acaba? mumkunse banada yollayabilir misiniz?

10. mrtuncel

mrtuncel CMNet Üyesi

en azından listeleri paylaşsak. bende de 8gb dan fazla arşiv var. eksiklerimizi birbirimizden tamamlarız.

11. Spire

Spire CMNet Üyesi

Cihan bey özelden mail atın demiş, onu söylüyorum, yani elimde kitap yok, varsa kendisinin paylaşması için yazmıştım :)

12. bay.a

bay.a CMNet Üyesi

Environmental Biotechnology (bruce E Rittmann ) kitabı var mı?

13. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

arkadaşlar fatih abi çok doğru söylüyor telif hakkı olan kitapları yayınlamak sıkıntı olur bu rıske girmeye gerek yok . telif hakkı olmayan sıkıntı oluşturmayacak kitapları paylaşalım... sanırım özelden halledilebilir.

14. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

arkadaşlar elinde atıklar la ilgili ingilizce kitap olan varsa bana yollarsanız sevinirim..

15. Burak Yeniay

Burak Yeniay CMNet Üyesi

Herkes elindeki mevcut kitapların listesini paylaşabilir. Listeyi paylaşmakta hiç bir sıkıntı yok. Sonrası sizlere kalmış...

Fatih Özcan bunu beğendi.
  16. Kadir Ünal

Kadir Ünal CMNet Üyesi

Aynen herkes elindekilerin listesini paylaşırsa güzel olur.

İngilizce çevre kitapları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik ingilizce?

çevre mühendisi olarak kullanacağımız tüm teknik kelimelerin ingilizce karşılığına nerden ulaşabiliriz...Teşekkürler...
  2. İngilizce Terimler Sözlüğü

Aşağıdaki linkten EPA nın sayfasında bulunun Çevre Terimleri Sözlüğüne ulaşabilirsiniz. http://www.epa.gov/OCEPATERMS/
  3. İngilizce deneyimleri ve paylaşımları

Merhaba arkadaşlar, İngilizce birçoğumuzun kanayan yarasıdır diye tahmin ediyorum. Eğitim hayatı boyunca cüzi miktarda dersini alıp birde fırsat varken çabalamayıp şimdi iş hayatında eksikliğini hissedenler vardır benim gibi. Konuyu açmamda ki amaç, ingilizceyi bilenlerin veya belirli bir seviyeye gelenlerin izledikleri yolu öğrenmek ve belki de bu konu vasıtasıyla az bilen arkaşlarımıza...
  4. Okunması gereken çevre kitapları

Time dergisi tarafından dünyayı değiştirecek 10 fikirden biri olarak gösterilen Ekolojik Zekâ, insanlık tarihindeki en büyük meydan okumanın nasıl göğüslenebileceğine ışık tutuyor. İş ilkelerini değiştiren Ekolojik Zekâ, ürettiğimiz ve satın aldığımız şeylerin gizli çevresel etkilerini gözler önüne seriyor. Bedenlerimizin ekosistemini yavaş yavaş zehirleyen kimyasal karışımlara, tüketicileri...
  5. Çevre izinleri süreci ingilizce

elinde çevre izin sürecleri ile ilgili ingilizce doküman olan var mı? şimdiden teşekkürler