Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ingiltere'den yılda 30 milyon adet take away kabı siparişi verilecek

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar,

İngiltere'de bir arkadaşım aracılığı ile, o bölgede ünlü Coffee Shop zinciri için take away kap siparişi verilecektir.

Numuneyi ben birebir görüşmede getireceğim, fiyat belirlendikten sonra ilgili kişilerle irtibata geçecektir.

Karton kap ambalaj vb. üretiminin gerçekleştiği kuruluşlarda çalışan çevre mühendisleri arkadaşlarımın bilgisi olsun. Bana bu konuda dönüş yaparsanız memnun olurum

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ayşegül hanım, biz ilgilenebiliriz. Mail adresinizi yazabilirseniz konu ile ilgili görüşebiliriz. Teşekkürler.

Ingiltere'den yılda 30 milyon adet take away kabı siparişi verilecek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 'Toksit atık' ihracatçısı İngiltere'ye suçüstü

Zehirli atıklarını Brezilya'ya gönderen İngiltere, baskılar karşısında yükünü geri almak zorunda kaldı. İngiltere'nin toksit atıklarını gönderdiği aütıklar arasında Türkiye'de bulunuyor AYNUR TATTERSALL LONDRA - İngiltere gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Brezilya’ya yasadışı yollardan ihraç ettiği 80 konteyner (1400 ton) toksik içeren artığını, yetkililerin baskısı sonucu geri...
  2. Angelina Jolie'den 2 milyon dolar

Brad Pitt ve Angelina Jolie, küçük kızlarının doğduğu ülke, Namibya'nın doğası için 2 milyon Amerikan doları bağışta bulundu... Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin yeni yıla büyük bir adım atarak girdiler... Ünlü çift Naankuse Doğal Yaşam Sığınağı'na iki milyon Amerikan doları bağışladı. Bu büyük bağışın duyurusunu ise Jolie-Pitt Vakfı aracılığıyla yaptılar. Bağışın sebebi ise çiftin küçük...
  3. Türkiye'den mısır'a 150 adet çöp toplama kamyonu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Mısır gezisi sırasında Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye söz verdiği 150 adet çöp toplama kamyonu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gönderiliyor. “Arap Baharı” olarak bilinen diktatörlükten demokrasiye geçiş sürecinde Mısır halkı arasında kullanılan “Bu ülke artık sizin, yerlere çöp atmayın” sloganına bir destek de Türkiye’den geldi. Çevre ve Şehircilik...
  4. E-çed yılda 5 bin ağaç kurtaracak

Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) süreci, yatırımların daha hızlı gerçekleşmesi ve kağıt israfının önüne geçilmesi için elektronik ortama aktarıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, evrak işlemleri ve postada yaşanan zaman kayıplarını engellemek amacıyla ÇED sürecini e-devlet kapsamına aldı. Bakanlık ile müşavir firmalar arasında ÇED raporu onaylanıncaya kadar geçen süreçteki yazışmalar artık...
  5. 5 adet proje onay dosyasına imza atma

İyi akşamlar, 5 adet AAT proje onay dosyasına imza attım ve projeler onaylandı. Ben bu konulardan pek anlamıyorum şimdi sistemde ben koordinatör mü oluyorum ? Bana bir katkı sağlıyor mu ?