Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

inşaat iş kazası istatistikleri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Baş iş müfettişi Tevfik Paçacı tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

inşaat iş kazası istatistikleri konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İş Kazası İstatistikleri

  İş Kazası İstatistikleri Ulusal mevzuatlardaki farklılıklar nedeni ile ülkeden ülkeye hatta bir ajanstan diğerine endüstriyel kazalar hakkındaki istatistiklerin hazırlanmasında kullanılan yöntemler çok geniş çapta değişiklikler gösterebilmektedir. İstatistik bilgilerini derleyen kaynaklar aşağıda gösterildiği gibidir: 1- Ulusal istatistik ofisleri 2- Tazminat ajansları 3- Ulusal...
 2. Ambalaj atık istatistikleri

  Merhabalar, http://atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/atikyonetimi/Files/2008_yili_ist.pdf adresinde yer alan 2008 yılına ait atık istatistikleri ile ilgili aklıma takılan bir şey var. Bu değerler 2008 şubatta sisteme girilen değerler midir, yoksa 2009 şubatta sisteme girilen değerler midir? Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler..
 3. Atıksu Arıtma Tesislerinin İnşaat Esasları ve İnşaat Sırasında Karşılan Sorunlar

  Merhaba arkadaşlar AAT'lerin inşaatı ve inşaat sırasında karşılaşılan problemler hakkında bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olabilirmisiniz?Şimdiden teşekkürler.
 4. İş Kazası

  Bazı iş kazalarından oluşan bir video.. İzlemeye değer ytojBazPjK4
 5. 2011 tehlikeli atık istatistikleri

  Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı web sayfasında 2011 yılı Tehlikeli Atık İstatistikleri yayınlanmıştır. Not: Ağrı'da 1 ton tehlikeli atığı veren arkadaşı, plaketini benden alması için buraya bekliyorum :));)