• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ankarada ikamet eden çevre mühendisi ve çevre görevlisi belgesi olan arkadaş 0507 839 99 36 numaralı teli aramaları rica olunur

@Ekin Tunçel
ekin hanım çevre görevlisi arıyoruz 05321617025
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

@Ekin Tunçel
Ekin Hnım Dilovası Geri Dönüşümcüler KOOPARATİFİ ile görüştüm çevre mühendisi arıyorlar isterseniz deneyin şansınızı

Merhaba Arkadaşlar;
Kocaeli'de yaşayan arkadaşlar için Dilovası Geri Dönüşümcüler Kooperatifi Çevre Mühendisi arıyor. Bilginize.

Atık ambalaj, GDT ve TAT konusunda 5 aylık tecrübem var.Çevre görevlisi belgesine ve kalite sistemleri sertifikalarına sahibim. Çevre Mühendisliği bölümünü ingilizce okudum. Yeni bilgiler edinip kendimi geliştirebileceğim Eskişehir ve ilçelerinde bir iş aramaktayım. İlgilenen ya da ilan görenler ulaşabilirse sevinirim.

Merhaba;
Malatya da yaşıyorum. Fırat Üniversitesi mezunuyum. Çevre görevlisi belgesi sahibiyim. Kimya mühendisliği ile çiftanadal yaptım.Atık ambalaj, GDT ve TAT konusunda 5 aylık tecrübem var. Yeni bilgiler edinip kendimi geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenen ya da ilan görenler ulaşabilirse sevinirim.
Teşekkürler, saygılar.

Merhaba; Fırat Üniversitesi mezunuyum. İzmir'de yaşıyorum. Çevre Görevlisi Belgesi'ne sahibim. İş arıyorum. İlgilenen ya da ilan gören arkadaşlar ulaşabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İlan Sahibi Firma

ÇETİN DÖNÜŞÜM TEKNİK HAVUZ ARITMA İNŞ. ÇEV. DANŞ. TİC.LTD. ŞTİ.

İş Tanımı

2872 sayılı Çevre Kanununa göre çıkartılan mevzuatlar uyarınca hizmet verilen tesislere çevre yönetim hizmeti verilmesi, Yasal süreçlerin devlet kurumlarında takip edilmesi, alınması gereken Çevre İzin/Lisans işlemlerinin yürütülmesi, Çevre yönetimi uygulamaları.

Aranan Nitelikler

-Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
-Balıkesir Edremit civarı ikamet eden ya da edebilecek,
-Çevre Danışmanlığı sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli,
-Çevre Mevzuatına hâkim,
-İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, iyi organize olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen,
-Seyahat engeli bulunmayan,
-Aktif araç kullanabilen,
-Bay, Bayan (Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir

Diğer Açıklamalar

Alınacak Personel 1 kişidir.

İletişim Bilgileri

Tel : 0 266 385 08 00
GSM : 0 530 113 28 35
Adres : Kadıköy Mah. Çanakkale Yolu Cad. No: 50/A Edremit-Balıkesir
Mail : donusumteknik@hotmail.com
Web :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İlan Yayın Süresi
(İlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir)

Başlangıç tarihi :02.02.2015
Bitiş tarihi :30.02.2015
[TBODY] [/TBODY]

Şu deneyimi nasıl kazanacağımızı gerçekten merak ediyorum.Herkes deneyimli arıyor peki deneyimsiz arkadaşlar nasıl deneyim kazanacak eğer sizler iş imkanı vermezseniz.Bir kişiye özellikle de eğitimini almış olduğu bir konuda işi öğretmek çok zaman almaz her halde diye düşünüyorum gerçekten.yine de umudumu kaybetmiyorum.......:(

2010 çevre müh. mez. ve çevre görevlisiyim c sertifika isg uzmanlığı (27 aralık 2014 kazandım bakanlığı bankaya isim vermesini bekliyorum) aof işletme dış tic. mezunuyum şu an bir firmada cad cam işiyle uğraşıyorum ama okuğum böl. çevre müh veya çevre göv. yapabileceğim iş arıyorum konya da ikametgah ediyorum başka illerdede ikametgah edebilirim(autocad solidworks mastercam solidcam 3d studio max office biliyorum sertifikalar iso 18001 iso9001 iso14001)

Arkadaşlar ÇİM-PET LTD. ŞTİ. Deneyim gözetmeksizin çevre görevlisi aramaktadır. Askerliği de pek önemsemiyorlar başvurmanızı öneririm.
Cv'lerinizi fkizarmaz@gmail.com adresine yollayabilirsiniz. Seyahat engelinizin olmaması ve Çevre Görevlisi Belgesine sahip olmanız yeterli.

İŞ İLANI:
İŞ TANIMI:AMBALAJ ATIĞI TOPLAMA AYIRMA TESİSİ
İŞ YERİ: ŞANLIURFA
İRTİBAT TELEFONU: HAKAN TİVSİZ 0542 818 08 63
  1. ARANAN NİTELİKLER:
  2. ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİ OLAN
  3. BAY VEYA BAYAN FARK ETMEZ
  4. TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...