• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Firmamiza altyapi, icmesuyu ve atiksu aritma projelerinde en az uc yil deneyim sahibi
AutoCAD ve MSoffice programlarini kullanabilen cevre muhendisi aranmaktadir. Ozgecmisinizi icgrundfos@gmail.com adresine gonderebilirsiniz.

Laboratuvarımızda çalışmak üzere Satış ve Pazarlama Temsilcisi arıyoruz.Genel nitelikleri sağlayan arkadaşların özgeçmişlerini info@megalab.com.tr adresine göndermesini rica ederiz.
Megalab Gıda ve Çevre Kontrol Laboratuvarı/AYDIN
Genel nitelikler:
  • En az 2 yıl laboratuar, çevre danışmanlık, OSGB v.b. konularda Satış-Pazarlama tecrübesi olan
  • Tercihen Çevre, Kimya, Biyoloji, Tekniker ,Halkla İlişkiler ve Ziraat Mühendisliği Bölümlerinden Mezun
  • Müşteri portföyüne sahip
  • İzmir, Manisa, Aydın veya Muğla’da ikamet eden,
  • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli,
  • Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,
  • İnsiyatif kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren,
  • Aktif olarak müşteri ziyaretleri yaparak, satış hedeflerine ulaşmak için gerekli çalışmalar yapabilecek,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Hırslı, özverili, temsil ve ikna yeteneği olan,
  • Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan,
  • Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
İş tanımı:
  • Şirketin hedefleri doğrultusunda pazar araştırması yaparak müşteri portföyünü arttırmak
  • Yurtiçi fuar ve organizasyonlarında aktif görev almak,
  • Düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,
  • Pazarla ilgili tüm raporları, müşteri tercih ve beklentilerini, değerlendirmelerini laboratuvar müdürü ile paylaşmak,
  • Teknik ekip ile müşteri arasındaki ilişkileri koordine etmek,
  • Teknik ekiple koordineli çalışarak ve ilgili mevzuatlara hakim olarak müşteriye güncel bilgi aktarmak

ÇED ve Çevre Danışmanlığı yapan firmamıza çevre görevlisi belgesine sahip çevre mühendisi aranmaktadır.
Muğla'da ikamet eden/edebilecek,
Seyehat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Tercihen çevre danışmanlığı konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
adaylar info@sistemced.com adresine mail atabilirler.

Firmamızın büyüyen kadrosunda görev alacak yeni çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Aşağıdaki kriterleri sağlayan kişiler başvurularını aşağıdaki adrese iletebilirler.
Çevre Görevlisi Pozisyonu için Genel Nitelikler
Ø Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya vb. bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun
Ø Tercihen Çevre süreçlerinde deneyimli veya deneyim sahibi olmak isteyen,
Ø Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Görevlisi sertifikasına sahip,
Ø Tercihen üretim süreçlerine hakim, risk değerlendirme, acil durum yönetimi, iç denetim vb. konularında bilgi sahibi,
Ø MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Ø Değerlendirme yeteneği kuvvetli, empati kurma ve ikna kabiliyeti olan
Ø İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman ve proje yönetimi alanlarında yetkin, çoklu görevleri yönetebilme becerisine sahip
Ø Tercihen Kocaeli il sınırları içinde ikamet eden,
Kimyasal Satış & Danışmanlık Pozisyonu için Genel Nitelikler
Ø Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya vb. bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun
Ø Tercihen Su şartlandırma kimyasalları konusunda satış ve danışmanlık tecrübesi olan veya deneyim sahibi olmak isteyen,
Ø Tercihen üretim ve laboratuvar süreçlerine hakim,
Ø MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Ø Aktif olarak araç kullanabilen,
Ø Değerlendirme yeteneği kuvvetli, empati kurma ve ikna kabiliyeti olan
Ø İletişim kurma, öncelik belirleme, zaman ve proje yönetimi alanlarında yetkin, çoklu görevleri yönetebilme becerisine sahip
Ø Tercihen Kocaeli il sınırları içinde ikamet eden,
İşin Kısa Tanımı
· Organize Çevre yönergelerine uyumu garanti altına alacak tüm çalışmalarda aktif rol almak
· İlgili mevzuat kapsamında izin,ruhsat,lisansvb.gerekliliklerinitakipetmekvezamanındayenilenme süreçlerini gerçekleştirmek,
· İç ve dış denetimlere yardımcı olmak
· Personel eğitimleri düzenlemek ve eğitim kayıtlarını takip etmek,
· Danışmanlığı yürütülen noktalarda periyodiksahakontrolleri ve analizleri yapmak,raporları hazırlamak ve çözüm önerileri sunarak aksiyon planları oluşturmak,

cv mail için: serkan@organizecevre.com

forumdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Kocaeli'nde Marka firma Organize Çevre

Gaziantep İlinde danışmanlığını yaptığımız
ambalaj tat, gdt ve tehlikesiz atık tat, gdt tesisine
BAY çevre görevlisi (yeni eğitime katılacak arkadaşlar da dahil) arkadaş alınacaktır.
İlgilenenlerin tarafıma mesaj veya telefon yoluyla ulaşmaları gerekmektedir.

Tel: (507) 992-5190

Manisa İli Kula İlçesinde, Belediye Evsel Atıksu Arıtma Tesisinden sorumlu olarak çalıştırılmak üzere 1 adet Bay /Bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.
Aranan şartlar;
· Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak
· Tecrübe aranmamaktadır
İletişim: İbrahim Kilimci 05323126307

Çevre danışmanlığı konusunda faaliyet gösteren firmamız için;

* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
* 3 yıllık iş tecrübesine sahip
* Çevre İzinleri süreçlerine hakim,
* Çevre görevlisi belgesi bulunan
* Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen
* Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
* Sigara kullanmayan

İşyerimiz Başakşehir/İstanbul' dadır.

Mühendis arayışımız bulunmaktadır.

cv lerinizi "kalite@cevrekalite.com.tr" mail adresine gönderebilirsiniz.

İlan Sahibi Firma

SERHAT ATIK GERİ KAZANIM MADENCİLİK ENERJİ ÜRETİMİ SAN. VE TİC. A.Ş

İş Tanımı

Serdar Mühendislik Çevre ve Atık Yönetimi Şirketler Grubu bünyesinde yer alan firmamız, Çevre yönetimi kapsamında atık yönetimi alanında uzman olarak hizmet vermektedir. Entegre atık yönetim hizmeti yapan tesisimize Çevre Mühendisi alınacaktır.

Aranan Nitelikler

· Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri' nin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
· Çevre görevlisi belgesine sahip
· Ankara’da ikamet eden,
· Atık Yönetimi konusunda tecrübeli (Ambalaj Atığı ve Tehlikeli Atık)
. Diksiyonu düzgün,
· Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar,
· Takım çalışmasına yatkın,
· Planlama , koordinasyon ve sonuç odaklı,
· İngilizce bilgisine sahip( Okuma,Yazma,Konuşma)

Diğer Açıklamalar

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.

İletişim Bilgileri

Serhat Atık Geri Kazanım A.Ş İstanbul Yolu 28.km Saray Mevkii Gıdacılar cad. no:17 Kazan/Ankara
Email: erkan@serdar.com,
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İlan Yayın Süresi(İlanın bitiş tarihi mutlaka belirtilmelidir)

Başlangıç tarihi: 20.05.2015 Bitiş tarihi: 20.06.2015
[TBODY]
[/TBODY]

İŞ İLANI;
Yeşil Beyaz Kalite ve Çevre Analiz Laboratuvarı

Şirket / İş Tanımı
Çevre analizleri konusunda çalışan firmamızda Laboratuvar Analisti olarak çalışmak üzere; şirketimize ve kendisine değer katacak; su, atık su, deniz suyu, katı atık, atık yağ, toprak analizlerini TS EN ISO 17025 Kalite standardı çerçevesinde yapmak üzere personel alınacaktır.
Aranan Nitelikler;
- Laboratuvarda en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,
- Analitik düşünebilen, yaptığı işi yorumlayabilen,
- Sorumluluk bilincine sahip,
- Kromotografik ve Spektrofotometrik cihazlardan en az birini kullanmış,
- Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği; Fen-Edebiyat Fakültesinin veya Fen Fakültesinin Kimya bölümünden mezun,
- İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
- 24-35 yaş aralığında,
- Tercihen Çorlu'da ikamet eden,
- Temel bilgisayar bilgisine sahip (word, excell vs.)
- Bay veya Bayan personel alınacaktır. (Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan)

İletişim:
Nusratiye Mh. Mavilibahçe 3.sok. No:43/1ÇorluTekirdağ59850TÜRKİYE
http://www.yesilbeyazcevre.com.tr/media/contacts/images/emailButton.png info@yesilbeyazcevre.com.tr
http://www.yesilbeyazcevre.com.tr/media/contacts/images/con_tel.png +90 282 653 44 89 / 90 Dahili:3 Başvurular Melek Hanım'a yapılacak
http://www.yesilbeyazcevre.com.tr/media/contacts/images/con_fax.png +90 282 653 45 01

İş sağlığı ve iş güvenliği konusunda yapılan tüm çalışmalara rağmen, iş kazaları ve meslek hastalıklarının istenilen düzeye indirgenemediği tespit edilmiştir.

İş güvenliğinin tanımını yaparsak “ işyerinde işin yürütülmesi sırasında çeşitli nedenlerden kaynaklanan sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmak amacıyla yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalardır” diyebiliriz.

Ankara Keresteciler Sanayi Sitesinde kurulmakta olan ve yakında faaliyetlerine başlayacak olan
Atık Yağ Geri Kazanım tesisimizde istihdam edilmek üzere;
Bay veya bayan "Çevre Mühendisi" aranmaktadır.
İlgilenen arkadaşların özel mesaj atmaları rica olunur.

Sevgili meslekdaşlarım, şubat ayında 1 dersten dolayı uzattığım bölümümü hayırlısı ile bitirdim. Bu tarihe kadar boşta kalmamak adına kendime eylül ayında iş aradım fakat ne yazıkki diploman yoksa seni napıyim diyenler oldugu için halen çalışmakta oldugum gıda bayiinde muhasebe departmanında işe başladım. Başta da dediğim gibi Şubat ayında mezun oldum, çevre mühendisi oldum neymiş bu kezde çevre görevlisi belgesi alınmaylış. Şükür ki geçtiğimiz hafta onu da aldım ve Allah bin kere razı olsun çalıştığım iş yerine durumu anlattım ve kendi mesleğimi yapayım, körelmiyeyim dedim. Hoşgörü ile karşıladılar. 2 haftaya kadar yeni bir arkadaşa devredeceğim inşallah. Denizli'de ikamet ediyorum. Çevre Görevlisi belgesine sahip Çevre Mühendisiyim. İş arıyorum. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...