• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@NurBanu
Maalesef durum kötü. İzmir'de bir geri dönüşüm firmasıyla görüşme yapmıştım. Görüşme maaş konusuna gelince işkurun işbaşı eğitim programından yararlanarak ücret verebileceklerini söylediler + yol ve yemek yok...

18.01.2016 tarihinde buradan duyurduğumuz iş ilanımız sonuçlanmıştır,başvuruda bulunan arkadaşlara teşekkür ederiz.
Muğla ili Milas, Bodrum, Fethiye, Marmaris' te faaliyette bulunan Danışmanlık firmamızda,çalışacak,mesleğini seven, tecrübeli, alan çalışmasına hakim, iş geliştirme becerisine sahip, gerekli durumlarda insiyatif kullanabilen, çevre görevlisi belgesine sahip takim arkadaşları arıyoruz, şehir dışından gelmek isteyenler için lojman mevcuttur.Ücret tatmin edici olacaktır.İletişim nardugancevre@gmail.com.

Malesef çevre mühendislerinin düştüğü içler acısı durum bu ilk başladığınızda. Askeri üçretle yada 1000 lıranın altında başlarsınız. Nedenini sorduğunuzda verdikleri cevap aynen söyle ben sizi stajyer olarak çalıştıracağım. Yani ben zarar edeceğim sigorta zaten askeri üçrettten yatırılıyor 1300 lıra; bir baska sorunlarda var benım basıma gelenden bahsetmek istiyorum işe başladığımda iş sahibi sana yol parasını vereceğim dedi üç ay gecmişti maaşımı zaten geç ödüyordu bir gün sordum benım yol paramı neden vermediğimi sordum adamın verdiği cevap aynen şu ben öyle bir şey demedim dedi; ben üçreti konuştuğumda ses kaydı yapmıştım. Adama söyledim ama bu ses kaydıda fayda vermedi. Bende işten ayrıldım adam benim son ay paramın yarısını vermedı bende bakanlığa durumu bildirdim. ne hali varsa görsün ...

Atıksu arıtma tesisini devreye alacak ve 1 yıl süreyle işletecek çevre mühendisi aranmaktadır. İşin yeri Büyükkarıştıran/Lüleburgaz/Kırklareli.
Belediyedeki kadro durumuna göre 1 yıldan sonra belediye de kalma ihtimali olabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için şu numarayı arayabilirsiniz.
Mehmet Bey: 0 538 494 00 87

özellikle arıtma tesisi tecrübesi isteniyor mu? ya da bir yıl sınırlaması var mıdır tecrübe konusunda

özellikle arıtma tesisi tecrübesi isteniyor mu? ya da bir yıl sınırlaması var mıdır tecrübe konusunda

Şu kadar tecrübe olacak diye bişey demediler. Mesela stajda atıksu görmüşse, ben bu işin altından kalkarım diye düşünüp, gerekli araştırmaları da yapıp kendine güvenirse arasın görüşsün. Ben aracıyım, konuşacağınız kişi Mehmet Bey şantiye şefi.

Yani tecrübesiz olarak atıksu arıtma tesisini devreye alıp işletebilecekseniz görüşün. Benim şahsi fikrimi soracak olursanız okulda atıksu dersini alan yapar bu işi. Sistemi oturtana kadar eşinden dostundan ve bu siteden yardım alır yapar yani. Ama dediğim gibi şahsi fikrim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...