• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Osmaniye de bulunan toplama ayırma tesisine çevre görevlisi belgesine sahip bayan çevre mühendisi aranmaktadır. Tesis gfb sürecindedir. Girecek olan kişi sürece devam edip lisans işlemlerini yapabilecek , aylık bildirimlerde bulunacaktır. CV istenmemekte işverenle görüşülmesi gerekmektedir.AKS ÇEVRE DÖNÜŞÜM
Cengiz AKBAŞ 0532 447 04 70

Herkese iyi günler;
BURSA ve yakın çevre illerde Aktif olarak iş arıyorum.
Yönlendireceğiniz firmalar olursa sevinirim.
Yapacağınız katkılardan dolayı şimdiden teşekkür ederim.
Yavuz DİNÇ - yavuz_dinc@hotmail.com

KARİYER HEDEFİM
Eğitim ve kariyer hayatım boyunca kazandığım birikimlerimi ortaya koyup faydalı olabileceğim, bunları firmanızda geliştirebileceğim ve kurumunuza değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi tüm heyecanımla iletmek isterim.
DEĞER KATMAK İSTEDİĞİM ALANLAR
İşletme Yönetimi; İdari işler, Personel Yönetimi.
Satış Yönetimi; Kurumsal Satış, Saha Satış, Satınalma.
Marka ve Pazarlama; İşveren Markası, Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM).
Çevre Mühendisi; İSG, ÇG, Proje, Şantiye, Denetim, Danışmanlık vb. Mühendislik.

Gaziantep'de geri kazanım firmasında çevre mühendisi aranmaktadır. İlgilenenler benimle irtibata geçebilir.

iş ilanı

Ekli dosyalar

• İŞ İLANLARI.docx
    182.4 KB · Görüntüleme: 79
İş İlanı (ÇED & ÇEVRE DANIŞMANLIK SEKTÖRÜ)

Firmamızda ÇED Hazırlama Birimi ve Çevre Danışmanlık Birimi'nde görevlendirilmek üzere 2 çalışma arkadaşı alınacaktır.

Aranılan Nitelikler (ÇED)
* Tercihen İzmir'de ikamet eden/edebilecek
* Askerliğini tamamlamış,
* Çeşitli sektörlerdeki firmalar için, ÇED Yönetmeliği kapsamında ÇED Raporu/Proje Tanıtım Dosyaları hazırlayabilecek,
* En az 1 yıl deneyimli

Aranılan Nitelikler (Çevre Danışmanlığı)
* Tercihen İzmir'de ikamet eden/edebilecek
* Askerliğini tamamlamış,
* Danışmanlığını yaptığımız firmaların Çevre Kanunu ve Çevre İzin Lisans Yönetmeliği kapsamında Çevre İzin ve Lisans işlemlerinin takibinin yapılması, yasal yükümlülüklerinin yerine getirilmesi,
* Çevre Görevlisi Belgesi'ne sahip olması,
* En az 1 yıl deneyimli

Merabalar meslektaslarim,2016 mezunuyum .Ms office , Autocad ve cevre gorevlisi belgem vardir. İngilizcem temel seviyededir. Denizli ilinde is ariyorum . İstenilmesi durumunda Cv mi yollarim.Yardimlarinizi bekliyorum …
Tesekkurler

İŞ İLANI .... ÇEVRE MÜHENDİSİ

Su yapılarında çalışmış (ADT tecrübesi tercih sebebidir), özellikle 1 yıl kontrol mühendisliği yapmış, aktif araç kullanabilen şehir dışında, arazide tam zamanlı görev alabilecek çevre mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler. info@
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
.tr YADA elifkuruoglu@
.tr....

• Üniversitelerin ve ya Meslek Yüksek okullarının Kimya bölümünden mezun,(çevre)
  • TS EN ISO/IEC 17025 Kalite sistemi hakkında bilgi sahibi,
  • Tercihen Çevre Laboratuvarı tecrübesi olan,
  • GC-FID ve UV-VIS cihazlarını kullanabilen,
  • Ölçüm Belirsizliği ve Metod Validasyonu hakkında bilgi sahibi,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Sorumluluk sahibi,
  • Kocaeli'de ikamet eden
  • Özgeçmişler info@iscev.net adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Merhaba Arkadaşlar,
İstanbul Ümraniye Ofisimizde " Kalite Yönetimi " pozisyonunda değerlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri taşıyan ekip arkadaşı aranmaktadır.
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
İngilizce bilen (tercih sebebi),
Kalite yönetim sisteminde tecrübeli,
Konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Raporlama yapabilen,
Etkin bilgisayar kullanımına sahip (Microsoft Office uygulamaları),
Analitik düşünme,
Zaman planlaması,
Görev ve sorumluluklarını başarıyla yerine getirebilme yetkinliğine sahip,
Ekip bilinci ve iletişimi becerileri gelişmiş,
B sınıfı ehliyete sahip,
1. İŞİN TANIMI
Firmanın kalite yönetim sistemi kapsamında gerekli iç yazışmaların yapılması ve işlerin takip formlarının doldurulması,
Şirket içi yazılımda kayıtların tutulması,
Web sitesi ve sosyal ağların aktif takibi,
Teklif ve Sözleşmelerin Hazırlanması ve Takibi,
Haftalık toplantı formlarının hazırlanması,
Ekip arkadaşlarından temin edeceği resmi belgelerin kayıt altına alınması,
Amirine haftalık raporlamaların teslim edilmesi,
Kalite Yönetim Sistemlerin gerekli çalışmaların yerine getirilmesi,
CRM veri tabanına gerekli bilgilerin girilmesi ve eksikliklerden takım arkadaşlarının haberdar edilmesi,
Başvuracak adaylar CV ‘lerini info@abccevre.com ve mustafacevik@abccevre.com adreslerine gönderebilirler.

Ekli dosyalar

• yeni personel.docx
    145.1 KB · Görüntüleme: 25
İŞ İLANI .... Erzurum'da bulunan bir şantiyede, firma bünyesinde tam zamanlı görevlendirilmek üzere B Sınıfı iş güvenliği uzmanı aranmaktadır. İlgilenenlerin cv lerini ik@tiguder.org adresine göndermeleri ve konu başlığına Erzurum yazmaları önemle rica olunur.

İş İlanı-Çevre Mühendisi/Tekniker Çevresel Ölçümlerde tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz. Ümraniye bölgesinde ikamet tercih sebebidir. İlgilenen adaylar ali@
adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.

Iş ilani - Arkadaslar merhaba
Özfet inşaat olarak Yalova/Esenköy'de bulunan içme suyu arıtma tesisi icin,
-Çevre mühendisliği bölümünden mezun
-2 yıl tecrübeli (Tercihen içme suyu arıtma tesisinde çalışmış)
-MS Office programlarını kullanabilen
-Askerlik hizmetini tamamlamış.
-Çevre mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Iletisim; Fırat Dönmez ( dnmzfrt@gmail.com)

Su kimyası ve kimyasalları için MYO-Kimya, Kimyager, Kimya mühendisi veya Çevre Mühendisi aranmaktadır. Düzce Merkez ve ilçelerinde ikamet ediyor ya da edebilir olmalıdır. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmalıdır. Özgeçmişleri hasan.kurt@
.tr e gönderebilirsiniz.

İstanbul İkitelli merkezli OSGB Bünyesinde yetiştirilmek üzere tecrübeli,tecrübesiz tam zamanlı hizmet verecek C Sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI aranıyor. İlgilenen arkadaşların aşağıdaki adresle irtibata geçmeleri gerekmektedir. azimosgb@

0212 407 05 80
0551 737 39 29
0551 737 39 31

Selvi geri dönüşüm 05425083132 yusuf bey. Firma yetkilisi iletisim kurabilirsiniz.

Geri dönüşüm sektöründe 2 yıl deneyimi olan biri olarak yazdim ama gerçekler işte. Şu an bir iş yapmıyorum. Bu arada iş paylaşımı yapan arkadaşlara bir bir teşekkür ederim.

@gokce333
çalıştığın sektöre bağlı olarak değişiyor mühendislik şansa bakıyor birazda iyi bir işverenin olursa maaş ve haklar konusunda geride kalmazsın türkiye de heryer de mühendisler boşta her yerde yok maalesef yeni mezun geri dönüşüm 1500 en iyi 1800 danışmanlık da öyle arıtmalar da 2000 diye devam eder tabi tecrübe ve şartlar değişiyor nadiren ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...