• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş arıyorum.

seherkarapinar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Avinal ERP Yazılım ve Danışmanlık
Arkadaşlar Merhaba,
Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü 2015 yılı mezunuyum. Lisans eğitimim süresince yarı zamanlı olarak ve daha sonrasında tam zamanlı olarak Avinal ERP Yazılım ve Danışmanlık Şirketinde çalıştım. Aktif olarak çalışmaya devam ettiğim Avinal’de AutoCAD ve Allplan gbi çeşitli bilgisayar programlarında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ancak şuan kendimi lisans eğitimini almış olduğum Çevre Mühendisliği alanında geliştirmek istiyorum ve sektörle ilgili aktif olarak iş arayışı içerisindeyim. Bu kapsamda İstanbul ili içerisinde eleman arayışında olan bildiğiniz firmalar varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.