Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş güvenliği kurulu tutanağı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

İş güvenliği kurul tutanağı ektedir.

Ekli Dosyalar:

Mine Soysal ve yesilimsi bunu beğendi.
İş güvenliği kurulu tutanağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kurulu tesis için ptd

mevcut demir cevheri tesisine yıkama ünitesinin eklenmesi nedeniyle yeniden valiliğe başvuru yapmamız gerekiyo. yalnız kurulu tesis için ptd prosedürü nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  2. İş Güvenliği Malzemesi Teslim Tutanağı

İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ TESLİM TUTANAĞI VE TAAHHÜTNAME Adı Soyadı : SSK Sicil Numarası : Aşağıda belirtilen iş güvenliği malzemelerini, tam ve çalışır vaziyette teslim aldım. Bu malzemeleri iş esnasında; mutlaka kullanım kılavuzunda yazılı olduğu ve okuduğum ve tarafıma öğretilen şekliyle kullanacağımı; bu malzemeleri gerektiğinde kullanmadığım takdirde meydana gelecek olaylardan,...
  3. Valilik Tespit Tutanağı

İyi günler Arkadaşlar. il çevre müdürlükleri artık valilik tespit tutanagını danışmanlardan istemektedir. Çevre ve şehircilik bakanlığı logolu valilik tespit tutanagı boş formu olan var mı? Varsa paylaşabilirler mi? :islik:
  4. Aylık Değerlendirme Tutanağı

Arkadaşlar aylık değerlendirme tutanağını kendime göre düzenledim. Kullanmak isteyenler güle güle kullansınlar.
  5. Aylık değerlendirme tutanağı

aylık değerlendirme tutanağını nasıl dolduyorum. yardımcı olabilirmisiniz. örneği varsa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.