Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş güvenliği uzmanı sertifika durumu sorgu ekranı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Funda Saltık tarafından paylaşıldı.

1. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Kontrol eden olmadı mı arkadaşlar?

3. Serkan Kala

Serkan Kala CMNet Üyesi

Bende baktım kayıtlı görünmüyor, ama daha erken değil mi sertfika sorgulatmak için sınav yeni açıklandı çünkü..

4. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

ben 2011 aralıkta aldım.

5. Serkan Kala

Serkan Kala CMNet Üyesi

Iş güvenliği uzmanı sertifika durumu sorgu ekranı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliği sertifika eğitimleri hakk. (a, b ve c sınıfı)

A VE B SINIFI SERTİFİKALI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARINA YÖNELİK EĞİTİM PROGRAMI uzun zamandır yapılmıyo neden arkadaşlar bi bileniniz var mı?
  2. inşaat işinde iş güvenliği uzmanı

Merhaba arkadaşlar; Bir inşaat firmasında iş güvenliği uzmanı olarak işe başladım.İlk işim olarak bayramdan sonra başlayacak olan hastane inşaatı işini verdiler.Yönetmeliğe göre gerekli işlemleri yapmaya çalışıyorum.Fakat aklıma bazı şeyler takıldı.Şöyleki; İlk olarak;İşçilere verilecek eğitimi için sunum hazırldım fakat bunun için uygun ekipmanın olmadığı söylendi bu durumda nasıl bi yol...
  3. Iş güvenliği uzmanı olabilecekler değişti!

Şuanki düzenleme göre sadece mühendis, mimar veya teknik eleman unvanını (tekniköğretmen, fizikçi, kimyager) alanlar iş güvenliğiuzmanı olabilmektedir. Kabul edilen önergeyle, 1- ÇalışmaveSosyalGüvenlikBakanlığıileSGK'da müfettiş olanlar 2- Sadecemimarunvanınıalanlar değil tümmimarlıkfakültesimezunları 3- Biyologlar işgüvenliğiuzmanıolabilecektir. İŞTE MECLİSİN DÜN GECE YARISI KABUL ETTİKLERİ...