Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

İş güvenliği uzmanlığı eğitimini Ankara' da veren en iyi firmalar hangileridir ? Fiyatlarını bilen var mı ?

2. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

Cevap: İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

ÇASGEM var ama hangi dönemlerde öğrenci alır, nasıl alır biraz karışık. Sitesinden başvuru formu doldurup gönderiyormuşsun daha sonra istenen bazı belgelerini elden veya posta yoluyla başvuru formunu doldurduktan sonraki 10 gün içinde bakanlığa iletilmesi halinde başvurular işleme alınıyormuş. Fiyatı da 1900+KDV.

Daha detaylı bilgi için: http://www.casgem.gov.tr/YaziDetay.aspx?YaziID=460

Ben de ÇASGEM'in eğitimine katılmayı düşünüyordum ama hala düşünce aşamasında. ÇASGEM dışında eğitim veren başka kurum varsa ona da bakmak lazım.

3. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Açıkçası ÇASGEM' i düşünmüyorum. İyi eğitim vermediğini duydum. Çok firma var ama hangisinin daha kaliteli bir eğitim verdiğini açıkçası bilmiyorum.

4. Aslı Boyacı

Aslı Boyacı CMNet Üyesi

iş güvenliği c sınıfı uzmanlığı sınav takvimine nerden ulaşabilirim? Aralık ayında bir sınav var sanırım.Bu sınav dışında yaz döneminde sınav tarihini öğrenmek istiyorum ama..

5. Mustafa Ünal

Mustafa Ünal CMNet Üyesi

Detamı tavsiye ederim çok iyi eğitmenler var.

6. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

takvim yok bildiğim kadarıyla ama aralık ve temmuz olmak üzere yılda 2 defa sınav yapılacak..Ankarada detam aras çasgem artı(emin değilim) gibi firmalar mevcut.

7. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

çasgemin eğitimleri başladı şu an gayet de güzel geçiyor sınav da aralıkta olucakmış

8. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Arkadaşlar bende istanbulda iş güvenliği uzmanlığı eğitimi almak istiyorum önerebileceğiniz danışmanlık firmalarını öğrenebilir miyim?

9. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

İstanbul' daki detamı çok iyi duydum.

10. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba :) bursada da 3 tane bildiğim firma var ama hangiis iyi bilemiyorum bana önerebileceğiniz bir firma var mı birde İSG uzmanlık sınavları cok zor oluyrmu sınava giren var mı

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

2 temmuzdaki sınav bence zordu.Hatta kitapçık yüzünden ilk 40 sorum en zor olan grup idi bir ara yapamıyacağımı bile düşünmüştüm.Ama olay çalışmada bitiyor.İstedikleri kadar zor sorsunlar mühim olan çalışma
    Ancak asıl şunu yazmak için cevap yazıyorum.24 Aralık sınavına girme ihtimali bu saatden sonra çok zor.Hatta imkansız 21 ekime kadar eğitim,staj gibi şartların sağlanması gerekiyor.Tavsiyem ise şu ; sınava ne kadar yakın olursa hem çalışıp hem de kursa gidenler için akılda kalması bakımından önemli bence temmuz 2012 de muhtemel sınava gireceğini düşünürsek nisan 2012 gibi kursta olsan iyi olur.İyi kurs Ankara dışında pek yok diye bilyorum.Bursayı bilmiyorum ben İstanbulda aldım kursu ama kursumu hiç beğenmedim.

12. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Teşekkür ederim :)

13. Zehra Doğan

Zehra Doğan CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar

ben İzmir'deyim ve öğrenciyken okulun hazırladığı bir kurumdan Ohsas 18001 iç denetçi eğitimi almıştım. Anladığım kadarıyla bu belgenin resmi olarak bir geçerliliği yok. Şimdi C sınıfı almak istiyorum ama kursa gitmek zorunda mıyım, İzmir'de bu eğitimi verme yetkisine sahip kurum var mı bilmiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

14. serdarcikaranoglu

serdarcikaranoglu CMNet Üyesi

arkadaşlar nisan ayında ek bir sınav konacakmış galiba bilgilerinize sunulur saygılarımla

15. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında varılan mutabakat gereği 2012 yılında yapılacak “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavları” 2012 Nisan ayının son haftası ve 2012 Ekim ayının ilk haftası olacak şekilde planlanmıştır.

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliği uzmanlığı ?

Merhabalar. Ben iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılmak istiyorum. Şu an çevre mühendisiyim. İş güvenliği uzmanı olduğum zaman çevre mühendisi ünvanım ortadan kalkıyor mu? Yani iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili iş bulamazsam çevre mühendisi olarak iş yapabilir miyim. Bazı kişiler yapamayacağımı söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. isg uzmanlığı eğitimi

eskişehir de isg uzmanlığı eğitimi veren firma bilen var mı ya da yetki alan firmalar listesi elinde olan var mı ?
  3. Iş güvenliği uzmanlığı stajı

Arkadaşlar merhaba; Mayıs Sınavı için hazırlanıyorum, kursa gidiyorum. Kurs sonu için 40 saatlik staj yapmam gerekiyormuş, staj yapan arkadaşlardan öneri almak isterim, nasıl bir yer seçilmeli ve neye dikkat edilmeli?
  4. Iş güvenliği uzmanlığı belgesi

Arkadaşlar Mrb, İş güvenliği uzmanlığı belgesi almak istiyorum. En yakın Sınavın ne zaman olacağı ve İzmir de tavsiye edebileceğiniz bir Eğitim kuruluş var mı? Teşekkürler.
  5. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)