Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş Kurmak ve Yönetmek

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Kendi işini kurmak isteyenler için:İş kurmak ve Yönetmek

Ekli Dosyalar:

ibra, Can Avşar ve Umut Aslan bunu beğendi.
  2. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Rica ederiz her zaman:)

İş Kurmak ve Yönetmek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Yönetim Birimi Kurmak

İyi günler; Şimdi soracağım soru bir uzman sorusu ve bilgisi olmayan rica ediyorum cevaplamasın, daha çok insanların kafasını karıştırmasın. Haftalardır bakanlığa ulaşmaya çalışıyorum fakat ulaşamadım, mail attım cevap alamadım. Durum şöyle; Bulunduğum holding 6 adet firmaya sahip, bu firmaların altısının da vergi numaraları farklı fakat holding adına tek bir vergi numarası da mevcut....
  2. işyerinde revir kurmak acil yardm

Arkadaşlar merhaba, işyerinde revir kurulcak bir hekim ile anlasıldı fakat 2003 işyeri hekimlerle ilgili yönetmelkte revirin giriş katta olması gerektiğini en az 1 sağlık memuurnun olması gerektiği vs yazıyor. 2010 yılındKİ yönetmelikte bunlara benzer bir yazı bulamadımm yani işyerinde hekim bulundurmak için sartlar ortam hazırlıgı vs neler yapmalıyız ? cok zor duurmdayım bu konuda bilgisi...
  3. Tam zamanlı isg uzmanı çalıştıran firma isgb kurmak zorunda mı?

tam zamanlı isg uzmanı çalıştıran firma isgb kurmak zorunda mı? tam zamanlı çalıştırma zorunluluğu yok ama çalıştırıyor.
  4. Gıda geri dönüşüm tesisi kurmak için lütfen bilgi yardımı,

Merhaba, öncelikle soruma cevap verecek üstadlara şimdiden teşekkür ederim.. Yıllardır kuruyemişçilerin artıklarını değerlendiren bir işim var, kütahya gediz organize sanayide 23 dönüm arazim var, yer açısından ve işlenmiş ürünü satış açısından çok imkanım var. Bir gıda geridönüşüm tesisi kurmak istiyorum, bu konuda nelerin gerekli olduğunu ve mevzuatı nereden bulabilirim?? Şimdiden...