Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş müfetişleri toplantısı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Beylikdüzü ve Hadımkoy civarı için gerçekleşti ama genel olarak konuya bakış açısını gözlemlemek için çok güzel örnek,
    Aldığım bilgileri paylaşmak istedim.

Ekli Dosyalar:

2. alix

alix CMNet Üyesi

Her an telefonunuz çalabilir lakin haberli bir teftişin sağlayacağı fayda da tartışılabilir tabi..

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Tuzla denetçilerin baş merkezi halinde şuan başladı denetimler.

4. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Gebze ve Dilovası nda da denetime başlamışlar,
    bir kimya fabrikasına daha önce belirledikleri eksikleri yapmadıkları için 20 000 lira ceza kesmişler,
    evrakta ve iş yerindeki üretime ve tehlike sınıfına göre önlem alınmış olmalı ve her şey kayıtlı olmalı ,
    kısa bilgi olarak aktarmak istedim,
    kazasız günler dilerim,

Iş müfetişleri toplantısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çmo genel üye toplantısı

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ GENEL ÜYE TOPLANTISINDA BULUŞUYORUZ TARİH: 03 NİSAN 2009 CUMA SAAT: 19.00 YER: ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ İstiklal Cd. Koçtuğ İş Hanı No:178/2 Tünel / Beyoğlu Tel: 0 (212) 245 89 15 E-posta: cmoistanbul@cmo.org.tr Herkesin katılması gereken bir toplantı. Her zaman odadan yana şikayette bulunuyoruz. Buyurun er meydanı...
  2. ÇMO Genel Üye Toplantısı Yapıldı

Arkadaşlar merhabalar, Bugün ÇMO istanbul şubesinde Genel üye toplantısı yapıldı. Bende katılma fırsatı buldum. Nacizane görüşlerimi paylaşcağım fakat bundan önce bu toplantıda yaklaşık 14 kişi olması beni üzdü. Toplantıda ÇMO faaliyetleri ile ilgili sunum yapılacaktı fakat sohbet ortamının oluşması sayesinde sunum yapılamadı. Benim dile getirdiğim genel sorun Oda-Üye arasındaki iletişim...
  3. Iş hukuku bilgilenme toplantısı

28 Mart 2008 tarihinde yaklaşık 40 meslektaşımızın katılımı ile gerçekleştirilen ve krizden etkilenen mühendislerin yaşadıkları sorunları ve birlikte neler yapılabileceğini tartıştığımız toplantıda, dile getirilen öneriler doğrultusunda, 24 Nisan 2009 Cuma günü yeni bir toplantı düzenlenmiştir. Av. Kemal Tuncaelli’nin sunum yapacağı, iş yaşamını düzenleyen mevzuatın meslektaşlarımızca...
  4. ÇED-Halkın Katılımı Toplantısı

Arkadaşlar, ÇED raporu hazırlanmasında gerçekleşen 'halkın katılımı toplantısı'nda, raporun olumlu veya olumsuz çıkmasında halkın rolü nedir.Herhangi bir sebep belirtmeden sadece 'istemiyorum ' demek yeterli midir?Yoksa halk istese de istemese de Devletin elinde olan bişeymidir?:confused:
  5. Denetim bilgilendirme toplantısı

ÇSGB İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın 11/03/2013 tarihinde AnkaraTicaret Odasında yapılan bilgilendirme toplantısına Sendikalar, Bakanlık Bürokratları ve davetliler katılmıştır.. İş Başmüfettişi Sayın İ.Selçuk ÇEVİRME denetim planı ve denetim konuları hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği toplantının sunumunu ekte bulabilirsiniz. Ayrıca Sayın Yasemin YÜCESOY yapılacak denetimin amaçları...