Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iş sağlığı ve güvenliği sertifikası

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Gülçin Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar.çevre mühendisi son sınıf öğrencisiyim.iş sağlığı ve güvenliği sertifikası almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

3. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

4. Şener Şeker

Şener Şeker CMNet Üyesi

Merhaba, kamu kurumunda çalışıyorum(mühendis olarak) ama iş güvenliği üzerine değil sertifikayı alsam herhangi bir katkısı (derece, maaş vs) olur mu?

5. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Kardeşim özel sektörde bir klasör dolusu sertifikan olsa bir işe yaramaz,
    Çünkü yalama ve yalakalar köşeleri kendi aralarında paylaştıkları için, ağzınla kuş da tutsan sonuç alamazsın,
    Fakat devlet sektöründe mutlaka derecene etki eder ve terfi almanda yardımcı olur,
    Kolay gelsin.

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  6. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

alınan tüm belgelerin elbet bi faydası dokunur fakat özel sektör belgene falan pek bakmıyor. senin çalışmana verimine işteki aktifliğine ne kadar iş bitirebildiğine firmaya ne kadar kazandırdığınla ilgileniyor.Benim bir sürü belgem var kullandığım 3 tanesi. diğerleri raflarda tozlanmaya devam ediyor.

7. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

doğru sözler alkışlanır,
    kolay gelsin,

Iş sağlığı ve güvenliği sertifikası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi

İlgili yönetmeliği bulamadım;işletme içi verilen eğitim dışında dışardan sertifikalı eğitim aldırma zorunluluğumuz var sanırım,nasıl bir yol izlenebilir?
  2. işçi Sağlığı ve iş Güvenliği

MEGEP tarafından hazırlanan işçi saülığı ve iş güvenliği adlı kitaba ekten ulaşabilirsiniz.
  3. İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri

Arkadaşlar herhangi bir yeterlilik belgesine sahip olmadan iş sağlığı ve güvenliği ölçümleri yapılabilir mi? Bakanlık bu konu ile ilgili herhangi bir akreditasyon belgesi istiyor mu?
  4. iş sağlığı ve güvenliği

Arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlike ve risk değerlendirme raporu hazırlamam gerekiyor.Örnek bir rapor paylaşırsanız sevinirm.Tesekkür.
  5. iş sağlığı ve güvenliği

İş sağlığı ve güvenliği mevzuat kapsamında 50 çalışanı geçen bi işyerinin yükümlülükleri nelerdir çevre açısından