Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş sağlığı ve güvenliği

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında FERHAT ELÇİ tarafından paylaşıldı.

1. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasını nasıl alabilirim daha doğrusu C sınıfı setifika için neler yapmalyım (yeni mezun)

2. Serhat Mehmet Kar

Serhat Mehmet Kar CMNet Üyesi

Sınav zamanını takip edip bir kursa yazılıp kursa katılacaksın sınava girip geçince alacaksın

3. mustafa ygt

mustafa ygt CMNet Üyesi

@F.Elçi aralık ayında sınav var ferhat kardeşim... kayıtlar başladı sayılır, haberin olsun eğitim, eğitimler de ağustos gibi başlar... komşun :)

4. E.İ.İNCİ

E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

@F.Elçi iş sağlığı ve güvenliği yüksek lisans programlarını da bir incele derim. Sonra karar senin C mi B mi ;)

5. mrtdlc

mrtdlc CMNet Üyesi

"Eğitim Kurumlarından eğitim alarak ilk defa girecek olan İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı adaylarının eğitimlerinin (uzaktan eğitim, örgün eğitim ve uygulamalı eğitim (staj) dâhil) en geç 20 EYLÜL 2015tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. 20 EYLÜL 2015 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan adaylar 05 ARALIK 2015 tarihinde yapılacak sınava giremeyeceklerdir. Bu sebeple; Eğitim Kurumlarının program girişlerini en geç 13 AĞUSTOS 2015 tarihinde saat 23:59’a kadar hatasız şekilde yapmış olmaları gerekmektedir."

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=duyuru_12.06.2015_2

6. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

Teşekkür ederim detaylı bilgiler için @mrtdlc
    Bu yüksek lisans programları ile ilgili pek bilgim yok @Elif İlkem İnci

Gördüm şimdi anladım @Elif İlkem İnci teşekkür ederim yeni başlamışken iyi başlamakta fayda var

7. E.İ.İNCİ

E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

@F.Elçi şimdiden bol şans, başarılar dilerim.

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.