Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iş sağlığı ve güvenliği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Mustafa Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Ünal

Mustafa Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlike ve risk değerlendirme raporu hazırlamam gerekiyor.Örnek bir rapor paylaşırsanız sevinirm.Tesekkür.

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Cevap: iş sağlığı ve güvenliği

Detam da çalışmana rağmen bizden risk değ. raporu mu istiyorsun??Siz OSGB değilmisiniz,bilgi havuzunda iken buradanyardım talep ediyorsun.. İlginç

3. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

'X tipi matris nedir?Nasıl uygulanır?Olasılık ve derecelendirme nasıl yapılır?' bu tür sorulara cevap bulabileceğiniz iş Müfettişi Özlem Özkılıç tarafından hazırlanmış olan sunum ektedir.

Ekli Dosyalar:

4. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Sayın mstfünal,
    Ben konu açılan bölüme bakmadan hızlıca sunumu ekledim fakat diğer arkadaşlarımızın da kolayca bulabilmesi için konuyu açtığınız bölüme dikkat etmenizi rica ediyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

iş sağlığı ve güvenliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi

İlgili yönetmeliği bulamadım;işletme içi verilen eğitim dışında dışardan sertifikalı eğitim aldırma zorunluluğumuz var sanırım,nasıl bir yol izlenebilir?
  2. işçi Sağlığı ve iş Güvenliği

MEGEP tarafından hazırlanan işçi saülığı ve iş güvenliği adlı kitaba ekten ulaşabilirsiniz.
  3. İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri

Arkadaşlar herhangi bir yeterlilik belgesine sahip olmadan iş sağlığı ve güvenliği ölçümleri yapılabilir mi? Bakanlık bu konu ile ilgili herhangi bir akreditasyon belgesi istiyor mu?
  4. iş sağlığı ve güvenliği

İş sağlığı ve güvenliği mevzuat kapsamında 50 çalışanı geçen bi işyerinin yükümlülükleri nelerdir çevre açısından
  5. Iş sağlığı ve güvenliği sertifikası

merhaba arkadaşlar.çevre mühendisi son sınıf öğrencisiyim.iş sağlığı ve güvenliği sertifikası almak istiyorum yardımcı olur musunuz?