Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yürürlükte Iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tehlike sınıfları tebliği

Konu, 'Çevre Mevzuatı' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN TEHLİKE SINIFLARI TEBLİĞİ
    Resmi Gazete Tarihi: 26.12.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28509
    29.03.2013 tarih 28602 sayılı "İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tehlike Sınıfları Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ" doğrultusunda revize edilen İşyeri Tehlike Sınıfları Listesindeki değişiklikler eklenmiştir.

Kaynak: Mevzuat Bilgi Sitemi

Melih Coşar ve Erkan Dündar bunu beğendi.
Iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tehlike sınıfları tebliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iş güvenliğine uymayan işçiye uygulanacak prosedür

Merhaba Arkadaşlar; Bir geri dönüşüm tesisinde çalısıyorum..işçilere maske ve kulaklık kullanma sartı getirdim.ama maskeyi terliyorum,su içemiyorum,bunalıyorum gibi bahanelerle takmak istemeyen işçiler var.bu işçilere ne tür bir yaptırım uygulayabilirim.tutanak tutmak mı gerekiyor??ya da iş güvenliği kurallarına uymadığı için savunma mı almalıyım??yardımlarınız için şimdiden tesekkürler..
  2. Sınırda nükleer tehlike

Sınırda nükleer tehlike Ermenistan, ABD desteği ile Metsamor Nükleer Santralı’nın süresini uzattı Ermenistan yönetimi 18 Ekim’de kritik bir karar alarak, Türkiye sınırına 16 km mesafede bulunan, Metsamor nükleer santralini 2023 yılına kadar işletilmeye devam edileceğini açıkladı. Miladı geçmiş ve saatli bomba misali çalıştığı öne sürülen Metsamor nükleer santralinin ömrünün uzatılma kararını...
  3. Yürürlükte Iş sağliği ve güvenliğine ilişkin işyeri tehlike siniflari tebliği

"İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN İŞYERİ TEHLİKE SINIFLARI TEBLİĞİ" yayımlanmıştır.Bilgilerinize.
  4. Çin'den gelen yeni tehlike

Çin'de düşük maliyetlerle üretilen iş güvenliği kıyafetleri ve malzemeleri, çok tehlikeli ve tehlikeli sınıflarında bulunan işletmeleri risklere açık hale getiriyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası'nın önemli unsurlarından biri olan iş güvenliği kıyafetleri ve malzemeleri, zaman zaman ciddi iş kazalarına yol açabilecek olaylara zemin oluşturabiliyor. Personel güvenliği ve konforu için alınan...
  5. Yürürlükte Iş sağliği ve güvenliğine ilişkin işyeri tehlike siniflari tebliğinde değişiklik yapilmasina dair te

29 Mart 2013 CUMA [COLOR=purple][FONT=Palatino Linotype]Resmî Gazete Sayı : 28602 [COLOR=navy]TEBLİĞ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından: İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN İŞYERİ TEHLİKE SINIFLARI TEBLİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ MADDE 1 – 26/12/2012 tarihli ve 28509 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin İşyeri Tehlike Sınıfları Tebliğinin...