Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

işbaşı Eğitimleri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Naz Eda tarafından paylaşıldı.

 1. Naz Eda

  Naz Eda CMNet Üyesi

  Merhaaba ''Şantiyeci'' arkadaşlar...

  aradım bulamadım.. bu alanda verdiğimiz işbaşi - toolbax eğitimlerinden, konularından bahsedelim özelliklede karşilaştiğimiz problem yaratan olaylardan... isg-c olarak isveren imalat isterken sizin kendi sorumluluk ve doğrularınızı savunma yönteminiz nedir??
   
işbaşı Eğitimleri konusuna benzer içeriklerimiz
 1. iş sağlığı eğitimleri

  OHSAS 18001:2007 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel eğitimi ile OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi temel ve iç denetçi semineri arasında bir fark var mı? fark varsa bu farkın neler olduğunu öğrenebilir miyim?
 2. Şantiye eğitimleri

  daha önce şantiyede çalışacak personeller için çevre ile ilgili eğitim veren oldu mu? verdiğiniz eğitim içeriği nasıldı? bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
 3. ISO eğitimleri sertifika programları

  Ben birinci sınıfa yeni geçtim TRAKYA - KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ (ISO) EĞİTİMLERİ - SERTİFİKA PROGRAMI adında bir etkinliğe katılmak istiyorum sizce daha erken mi ne zaman böyle etkinliklere katılmalıyım ve ne gibi kriterlere dikkat etmeliyim?
 4. ISG eğitimleri

  Merhaba, ISG eğitimlerinin 4857 sayılı iş kanununun 77'inci maddesine verilmesi gerekiyor. Eğitim usulü yönetmelik 25426 da bilgiler var. Fakat periyodu ile ilgili bir yasa, tüzük, yönetmelik vb. bil bilgi var mı?
 5. Çevre eğitimleri

  Arkadaşlar merhabalar. Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik kapsamında aylık bazda verilmesi gereken bir eğitimden bahsediliyor.Bununla ilgili elinizdeki çalışmaları paylaşabilirseniz sevinirim. Herkese kolaylıklar diliyorum...