Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg eğitimi için yetkilendirilmiş kurumların güncel listesi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Serap Töre Çelik tarafından paylaşıldı.

1. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,

ÇASGEM' e girip baktım ama bulamadım. 2013 yılında güncellenmiş, ISG eğitimi vermeye yetkili kurumlar listesi lazım şu an. Çasgem de aradığım listeye ulaşmak için tıklayın diyor link şeklinde ama tıklamaya izin vermiyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar,

2. Özge Kılıç

Özge Kılıç CMNet Üyesi

umarım işine yarar

Ekli Dosyalar:

3. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

süpersin teşekkürler :)

Özge Kılıç bunu beğendi.
  4. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

teşekkürler şu an kurs aldığım firmanın yetkili olduğunu öğrendim :) teşekkürler

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği eğitim kurumları Bakanlık tarafından yetkilendirilir ve kontrol edilir. 04.06.2013 tarihli güncel yetkilendirilmiş eğitim kurumlarını ekte bulabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

6. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Çerez yer gibi eğitim kurumu açıyorlar.
    Sonra bütün eğitim kurumları müşteri çekmek için fiyat kırmaya çalışacak.
    Zaten eğitim kurumlarının kalitesinden şüpheliyim.
    2 ay içinde 10 yeni eğitim kurumu açılmış İzmir' de.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Seçici ve araştırmacı olmak lazım.

8. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

arkadaşlar işçi sağlığı ve güvenliği sertifikası almak istiyorum kurslar ne zaman başlıyo yardımcı olur musunuz ?

9. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Ben sözde iyi bir kurumdan eğitim aldım ancak ne uygulama ne de sınav açısıdan çok büyük faydasını göremedim. Bu konu zamanla daha da sıkıntı yaratacak.

10. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

benim işe girmem için almam gerekiyor kontenjanlar çok çabuk doluyor erzurumda kaçırdım .siz nerde aldınız eğitimi.

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

kasım ayındaki sınav için kurslar kayıt alıyor şimdi.fazla beklemeyin

12. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

arkadaşlar kursun o kadar kaliteli olmasına gerek yok eğitim bazında farkları yok.

Isg eğitimi için yetkilendirilmiş kurumların güncel listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. isg eğitimi için son şans olabilir mi?

Arkadaşlar Merhaba Ben isg eğitimi almayı düşünüyorum dün görüşmeye gittiğim bi kurum yönetmeliğin değişebileceğini söyledi .Buna göre bundan sonra eğitim ve sertifika alınması şeklinde değil sadece ön lisans,lisan veya yüksek lisans olarak isg eğitimi alanlar uzman olabilirler.Konu hakkında farklı duyum alan var mı ? Diyelimki eğitimi aldım sertifikayıda aldım; yönetmeliğin değişip elde...
  2. Kurumların arasında kalmak...

plastik inşaat malzemeleri üreten bi fabrika için deşarj izin alacağız. gürültü ve emisyonla alakalı muafiyet yazısı aldık. Farbikaya bir de işletme belgesi aldık ve çalışma bölge müdürlüğünden kontrole geldiler..fazlasıyla eksik listesi çıkardılar bir de toz ölçümü ve gürültüyle ilgili eksiklerin tamamlanamsı gerektiğini söylediler. Bu durumda ne yapılabilir??
  3. GFB ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesi Hk.

Arkadaşlar; Geçici Faaliyet Belgesi ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesini aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz. Geçici Faaliyet Belgesi Alan Firmalar: http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetGFBSorgula.aspx İzin Lisans Belgesi Alan Firmalar; http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/YazilimNetIzinLisansSorgula.aspx İyi Çalışmalar dilerim.
  4. Çevre görevlisi ve danişmanliği için çevre mevzuat eğitimi

Çevre danışmanlığı firması yada çalıştığınız firmada çevre görevlisi olarak görev alacağınız konularda nelere dikkat etmeniz gerektiği, çevre görevlisi olarak çevre ve şehircilik bakanlığına yapacağınız yasal bildirimlerde hangi yönetmeliklere tabii olduğunuzla ilgili bilgilerin yer alacağı bir eğitim düzenlenecektir. Eğitimlerimiz hafta içi gurubumuz ve hafta sonu grubumuz olacak şekilde...
  5. 24.05.2014 isg sınavı için genel tekrar eğitimi ve başarı – motivasyon – performans semineri

APEKS’ in uzman kadrosuyla sınava yönelik özel teknik ve soru çözümlü genel tekrar eğitimlerimiz ve eğitim öncesi başarı, motivasyon, performans semineri ile sınavda başarınızı garantileyin ! GENEL TEKRAR EĞİTİM PROGRAMI (24 SAAT) “Başarı – Motivasyon – Performans Semineri” LIVCON LEARNING ACADEMY ‘nin Performans Koçu – Psikoterapist Elif ALPER DELİCE Eğitim ü 1000 Adet Soru Çözümü ü Sınava...