Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg periyodik kontroller listesi

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Çağdaş Nikbay tarafından paylaşıldı.

1. Çağdaş Nikbay

Çağdaş Nikbay CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba elinde isg için periyodik kontroller listesi adı altında bir kaynak var mı.?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

3. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Birde topraklama ölçümleri var unutmuşum.

4. Çağdaş Nikbay

Çağdaş Nikbay CMNet Üyesi

Isg periyodik kontroller listesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Periyodik Kontrol

Günaydın, Periyodik kontrol yapacak bir firmanın akreditasyonu yoksa sadece mühendislerinin makine müh. odasına kayıtlı olmaları yeterli midir?Böyle bir firmanın yeterliliği ne kadardır?
  2. Ağı ve Teh. İşler Periyodik Sağlık Muayeneleri

İSG konusunda da çalışan meslektaşlarım olduğunu bildiğim için Periyodik sağlık muayeneleri ile ilgili öğrenmek istediğim bir konu var. Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışanların periyodik sağlık muayeneleri neleri içermelidir (odio, akçiğer, tam kan sayımı vb.)? Kimyasallarla çalışılan bölümlerde tam kan sayımı ve kanda ağır metal testleri sadece o bölümdeki personellere mi yapılmalıdır?...
  3. Periyodik Sağlık Muayenesi

Arkadaşlar personelimizin yıllık sağlık kontrolünü işyeri hekimimiz yapıyor ancak odyometri ve göğüs grafisi gibi tetkikleri yaptırmak için belirli bir standart var mı? Biz daha önce mobil sağlık hizmeti veren hastanelere yaptırıyorduk ancak görüştüğüm bir iş güvenliği uzmanı OSGB'lere yaptırılması gerekiyor dedi. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
  4. Kaldırma ve Taşıma Araçlarında İş Güvenliği ve Periyodik Kontroller

Kim tarafından hazırlandığını bilmediğim bir sunuma ekten ulaşabilirsiniz. Bilenler kaynağı söylerse memnun olurum.
  5. Transpalet periyodik kontrol

Dün makine mühendisleri odasından bir yazı geldi elime. Geçen yıl aldığımız transpaletin periyodik kontrolü yapılması gerekiyormuş. Ben araştırdım ama kesin bir bilgiye ulaşamadım. Bu hangi mevzuatta geçmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.