Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ısıl işlem uygulayan bir fabrikanın atık suyunun arıtılması hakkında yardım

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında caglary tarafından paylaşıldı.

1. caglary

caglary CMNet Üyesi

Merahaba, çalıştığım firma çeliğe ısıl işlem uygulayarak şekil veren bir fabrikanın proses suyunu arıtıcak, bu arıtımda nasıl bir işlem uygulayacağımız hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. Bilgi acil gerekmektedir, Şimdiden teşekkürler...

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Çağlar kardeşim arıtmak istediğin su soğutma suyumu, Tufal suyu mu ?? Bunlardan hangisi ise arıtma amacı ne yani arıtılan suyu ne için kullanacaksın.. BU arıtma miktarını belirler. Birde arıtılacak suyun analizi ne ?? Bu da arıtma için kullanılacak ekipman türünü belirler..

SAYGILARIMLA

ısıl işlem uygulayan bir fabrikanın atık suyunun arıtılması hakkında yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Isıl işlem uygulayan bir fabrikanın atık suyunun arıtılması hakkında yardım

Merahaba, çalıştığım firma çeliğe ısıl işlem uygulayarak şekil veren bir fabrikanın proses suyunu arıtıcak, bu arıtımda nasıl bir işlem uygulayacağımız hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. Bilgi acil gerekmektedir, Şimdiden teşekkürler...
  2. Atık kodu hakkında yardım

Sevgili meslektaşlarım bir atık kodu hakkında fikrinizi almak istiyorum, Çalıştığım bir firmamın tehlikeli atıklarının alımını yapacağız fakat ellerinde bakterilerin ekiminin yapıldığı besiyerleri varmış. Bunun alımını hangi kod olarak alabilirim ?
  3. Isıl işlem yağı atık kodu

metal sanayinde ısıl işlemden kaynaklanan soğutma yağlarının atık kodu nedir bilen var mı
  4. Endüstriyel atıksuların arıtılması çimento endüstrisi yardım

Arkadaşlar endüstriyel atıksuların arıtımı dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var.Ekteki endüstriyel arıtım aşamaları şeklinde ödev hazırlacağım yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Süt endüstrisi atıksularının arıtılması bitirme tezi yardım

Arkadaşlar bitirme tezi olarak süt end. atıksularının kimyasal ve biyolojik olarak arıtılabilirliği hakkında bitirme tezini aldım ama fazla bi bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.