Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iskarta kimyasal bertaraf firması hk.

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Dilek K. tarafından paylaşıldı.

1. Dilek K.

Dilek K. CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    17 06 05 kodlu atığa lisanslı olan ve atığı tankerle taşıyabilecek arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler mi ?

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Demek ki asbest taşıyabilecek bir babayiğit yok onu anladım. Tanker kolayda lisansta biraz sıkıntı olabilir nasıl yapalım :) Hani sizin asbestleri taşıyacaktık vazgectin heralde. Naptın denize felanmı boşalttın :))

3. Dilek K.

Dilek K. CMNet Üyesi

AAA olur mu öyle şey :) tankerle taşımaktan vazgeçtik mecburen.atıklar bertarafa gitti :)

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bertarafa nasıl gitti ucmadıya gene tanker lazım :) var bu işte bişey ama hadi neyse :)

5. Dilek K.

Dilek K. CMNet Üyesi

demokrasilerde çare tükenmez:) çevreci bir mühendis olarak başka yol buldum. İçiniz rahat olsun :)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bende onu diyorum demokrasi iyi bişey ama zaman alıyor. sorun ortadan kalktıgına göre benim paralar uctu desene halbuki iyi para kaldıracaktım o işten :)

Iskarta kimyasal bertaraf firması hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Yağların Bertaraf İşlemleri

Öncelikle kolay gelsin diyerek çevre ve atık yönetiminde ilgili yönetmelikleri iyice irdelemeniz gerektiğini belirteyim.. Çevre ve Orman Bakanlığının üzerinde en çok durduğu atık türü atık yağlardır. Atık yağlar bilindiği üzere tehlikeli atık sınıfında değerlendirilmekte olup doğadaki kirletici etkisi de göz önüne alındığında bakanlığımızın hassas yaklaşımlarında ne kadar haklı olduğu...
  2. Danışmanlık firması, şahıs firması mı yoksa limited şirket mi olmalı?

Merhaba Arkadaşlar, yeni bir danışmanlık firması açılırken şahıs firmasının açılması ve onun üzerinden yeterlilik belgesi alınması yeterli oluyor mu? yoksa ltd. olması şartı var mı ?
  3. Atık bertaraf firmaları

atık bertaraf firmaları arama motoruna giremiyorum, şifre soruyor, sizlerde de var mı böyle bir sorun.
  4. 19 11 03 atık kodu bertaraf

19 11 03 kodlu atık su bertaraf eden bildiğiniz firma varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.