Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iski denetim

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Mustafacan tarafından paylaşıldı.

1. Mustafacan

Mustafacan CMNet Üyesi

Arkadaşlar 7 yıl eski işyerimde baktım. 5 yılda şu an çalıştığım işyerinde fabrikanın atıksu arıtma tesisine bakmaktayım. 12 yıl boyunca hiç bir zaman İSKİ'nin 17.30'da denetlemeye geldiğini görmemiştim. geçende geldiler. kendilerinide yanlış anlamaya mahal vermemek için sormadım. akşam mesai hangi saatlerde diye.
    akşam İSKİ'nin saha denetim çalışma mesaisi hangi saatler arasında bileniniz var mı?

2. Bekir38

Bekir38 CMNet Üyesi

iskiden gelen arkadaşları direk tesise almak ile ilgili bir mevzuat varmıdır arkadaşlar?
    bizim güvenlikler almamışlar, sonrasında niye almadınız? ne saklıyorsunuz gibi sorulara maruz kalıyoruz,
    herşey yasal olmasına rağmen böyle suçlanmak tuhaf geliyor,,,

3. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

denetime gelen ekibi neden almamışlar i sahaya sizin sahanız denetim konusu varmı onların..

Iski denetim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iski nin aab faturası

evet arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi İSKİ AAB faturası kesmiş fakat bunun tam, ayrıntılı olarak tüm katsayları vs.. bilen arkadaş varmı? varsa paylaşırsa sevirim, İSKİyi aradım bilgi işlem bilir dedi anlamadım gitti, yardıma ihtiyacım var tam ve detaylı olarak bu AAB faturasının kesimi bilen varsa paylaşırsa sevirim, teşekkürler,
  2. İSKİ kimya labovatuarı

Stajımı konu başlığında belirttiğim yerde yapacağım. Nedir ne değildir? Önerileriniz,görüşleriniz ve tavsiyeleriniz...
  3. Ph analiz yöntemi [iski]

1.0. AMAÇ VE KAPSAM Bu belge SKKM laboratuarında bulunan 550, 939, 940, 941,942, demirbaş numaralı pH cihazları ile su örneklerinde Potansiyometrik Yöntemle yapılacak pH Analizini açıklamaktadır. 2.0. YÖNTEM 2.1. YÖNTEMİN ESASI VE PRENSİBİ Standart pH hidrojen elektrotu ve referans elektrottan oluşan kombine pH elektrotu kullanarak potansiyometrik ölçüm ile hidrojen iyonlarının aktivitesinin...
  4. Alkalinite analiz yöntemi [iski]

1.0. AMAÇ VE KAPSAM Bu belge SKKM laboratuarında bulunan 1414 demirbaş numaralı Dozimat (Titratör) cihazı ile su örneklerinde Titrimetrik Yöntemle yapılacak Alkalinite Analizini açıklamaktadır. 2.0. YÖNTEM 2.1. YÖNTEMİN ESASI VE PRENSİBİ Analiz ile suyun alkaliliği Hidroksit (OH-), Karbonat (CO3-2) ve Bikarbonat (HCO3-) iyonlarından ileri gelir. Bu üç çeşit alkalinite; iki indikatör yardımı...
  5. Iletkenlik analiz yöntemi [iski]

1.0. AMAÇ VE KAPSAM Bu belge SKKM laboratuarında B08524 seri numaralı Thermo Orion marka İlekenlik cihazı ile su örneklerinde yapılacak İletkenlik Analizini açıklamaktadır. 2.0. YÖNTEM 2.1. YÖNTEMİN ESASI VE PRENSİBİ Yöntem İletkenlik cihazı ile direkt ölçüme dayanmaktadır. Elektrik akımını ileten sulu çözelti davranıslarının sayısal bir ifadesi olan Đletkenlik; ölçüm sıcaklığında iyonların...