Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Işletme çalışma kontrolleri

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Cansu Alikalfa tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Kendi bünyemizdeki iç denetimler için çevre yönetimiyle, atıklarla ve çevreyi ilgilendiren diğer hangi konularla ilgili nasıl sorular hazırlanabilir? Fikir verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. Seda Özsoy

Seda Özsoy CMNet Üyesi

Cansu Hanım, öncelikle birimler arası iç denetim planı hazırlamalısınız.Daha sonra ISO 14001 maddelerini baz alarak atık kutularının ve atıkları ayrı toplamanın önemi biliniyor mu? ,çevre politikası biliniyor mu?,çevre kazasının tanımını ve olası bir çevre kazası yaşanmasında neler yapılacağını,atıkların ayrı kutularda toplanmasından sonra ne yapıldığı biliniyor mu?...vb. bu tarz sorularla iç denetiminizi yapabilirsiniz.Umarım yardımı olur.

3. Mert Erdoğan

Mert Erdoğan CMNet Üyesi

Cansu Hanım, işletmenizin mevzuat uygunluğunu denetlemek için bir checklist mi istiyorsunuz? Doğru mu anladım?

4. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Seda Hanım, evet olucak :)

Evet Mert Bey aynen öyle

Seda Özsoy bunu beğendi.
  5. Mert Erdoğan

Mert Erdoğan CMNet Üyesi

Böyle bir döküman işinize yarayabilir. Düzenlemeniz gerekecektir. Dosya ektedir. Kolay gelsin.

Ekli Dosyalar:

Cansu Alikalfa bunu beğendi.
Işletme çalışma kontrolleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. isletme staji

istanbulda nerelere basvurabilirim bos bos oturmayacagimiz bir yer olarak. Bir de daha cok alternatif enerjiler uzerine yogunlasmak istiyorum bunun icin basvurabilecegim yerler var midir?
  2. İşletme Belgesi

İşletme belgesini veya işçi sayısına göre muafiyet yazısını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bak. dan alabilirsiz. Örnek ektedir.
  3. İşletme stajı

Merhaba arkadaşlar ben çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu sene işletme stajı var ben şuana kadar staj yapabilecek biyer bulamadım. Ankara'da bildiğiniz işi öğrenebileceğim bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim İyi günler.
  4. İşletme Belgesi

işletme belgesi alımı sırasında tesisteki bütün çalışanlar mı yoksa firma adı altında çalışanların sayısı mı önemli.:kötü: Yani Tesiste taşeron olarak çalışanların sayısı toplam çalışana dahil edilecek mi?:confused: B u konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.;)
  5. Işletme belgesi

Arkadaşlar İşletme belgesi kalktı mı?acil yardımcı olur musunuz?