Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşletme Stajı İçin Yer Arıyorum

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Hamit Pehlivan tarafından paylaşıldı.

1. Hamit Pehlivan

Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

İstanbulda yazın yapmam gereken 30 günlük işletme stajım için yer arıyorum. Bildiğiniz ve orada yapmam halinde bana faydası dokunabilecek bir yer önerebilirmisiniz.

2. Kezban Özer

Kezban Özer CMNet Üyesi

İstaç ta yapabilirsin faydalı olabilir...

İşletme Stajı İçin Yer Arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. isletme staji

istanbulda nerelere basvurabilirim bos bos oturmayacagimiz bir yer olarak. Bir de daha cok alternatif enerjiler uzerine yogunlasmak istiyorum bunun icin basvurabilecegim yerler var midir?
  2. İstanbul'da Laboratuvar stajı yapabileceğim bir yer arıyorum

İstanbul 'da ikamet ediyorum. Atatürk Üniversitesi çevre mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Yazın kendimi geliştirebileceğim, bilgilerime ve tecrübelerime yenilerini ekleyebileceğim, mesleki anlamda yeni bilgiler de deneyimler kazanabileceğim staj yeri arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  3. İşletme stajı

Merhaba arkadaşlar ben çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu sene işletme stajı var ben şuana kadar staj yapabilecek biyer bulamadım. Ankara'da bildiğiniz işi öğrenebileceğim bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim İyi günler.
  4. Işletme ve lab staji

iyi geceler herkese ben antalyada okuyorum yazın staj yapıcağım hem işletme hem lab stajı..ileride özelde(İstanbul'da) çalışmak istiyorum stajımı ailemin yanında Ankara'da nerelerde yapabilirim önerisi olan var mı?
  5. Büro ve işletme stajı için firma arıyorum

herkese iyi akşamlar ben büro stajı ve işletme stajı için firma arıyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum