Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

isletme staji

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Murat H. Ünsal tarafından paylaşıldı.

1. Murat H. Ünsal

Murat H. Ünsal CMNet Üyesi

istanbulda nerelere basvurabilirim bos bos oturmayacagimiz bir yer olarak. Bir de daha cok alternatif enerjiler uzerine yogunlasmak istiyorum bunun icin basvurabilecegim yerler var midir?

isletme staji konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbul'da İşletme Stajı

Akdeniz Üniversitesi 3. sınıfta okumaktayım ve yaz stajı yapabileceğim,önerebileceğiniz nereler vardır ? İSKİ plan proje daire başkanlıgının stajer almadığını biliyorum özel sektörlerde ise hiç bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim...
  2. İşletme stajı

Merhaba arkadaşlar ben çevre mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve bu sene işletme stajı var ben şuana kadar staj yapabilecek biyer bulamadım. Ankara'da bildiğiniz işi öğrenebileceğim bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim İyi günler.
  3. Işletme stajı önerisi

Yazın işletme stajı yapacağım kafamda atıksu arıtım tesisinde yapmak gibi bir düşüncem var ama sizlere de danışmak fikirlerinizi almak istiyorum. İşletme stajımı nerede ve nasıl yapmamı tavsiye edersiniz lütfen yardımcı olun
  4. Işletme ve lab staji

iyi geceler herkese ben antalyada okuyorum yazın staj yapıcağım hem işletme hem lab stajı..ileride özelde(İstanbul'da) çalışmak istiyorum stajımı ailemin yanında Ankara'da nerelerde yapabilirim önerisi olan var mı?
  5. Işletme stajı

Merhaba ; İstanbul da arıtma tesisi projeleri üzerine çalışan bir yerde staj yapmak istiyorum. Bu alanda çalışan bildiğiniz firmaların isimlerini yazar mısınız? Teşekkürler..