Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Selçuk Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Kılınç

Selçuk Kılınç CMNet Üyesi

MERHABALAR ,
    danışmanlığını yaptığım bir tesis için,
    17 Aralık 2012 tarih ve 28145 sayılı resmi gazetede yayımlanan Gıda İşletmelerinin Kayıt ve Onay İşlemleri kapsamında Tesisimiz ile ilgili olarak Tarım İl Müdürlüğüne başvuru dilekçesi ekinde verilmek üzere,
    İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı istenmiştir , bu konu hakkında çalışması olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim!!

2. Kenan Atalar

Kenan Atalar CMNet Üyesi

Atık Yönetim Planını ekleyebilirsiniz. ( tehlikeli ve tehlikesiz )

3. Selçuk Kılınç

Selçuk Kılınç CMNet Üyesi

teşekkürler , bende sizin gibi düşündüm ama Tarım İl Müdürlüğü ne verileceği için bu alanda çalışma yapan var mı diye merak ettim.

İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı atık deponi alanlarının yer seçiminde coğrafi bilgi sistemleri (cbs) uygulaması

KATI ATIK DEPONİ ALANLARININ YER SEÇİMİNDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ (CBS) UYGULAMASI ÖZET Katı atık yönetiminde ana problemlerden biri katı atıkların bertarafı için en uygun yerin seçilmesidir. Son zamanlarda, Coğrafi Bilgi sistemi(CBS) depolama alanlarının seçimini kolaylaştırmada kullanılmaktadır. CBS gerekli ekonomik, çevresel ve politik kısıtlamaları işleme ve taklit etme yeteneğine...
  2. Katı Atık Bilgi Bankası

Dokuz Eylül Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Ertuğrul ERDİN'in sitesi. Bence Katı Atık üzerine güzel bi bilgi bankası. Umarım işinize yarar. ;) [COLOR="Red"]http://web.deu.edu.tr/erdin/tr/katiatik.htm
  3. Katı atık deponi alanlarının yer seçiminde coğrafi bilgi sistemleri (cbs) uygulaması

KATI ATIK DEPONİ ALANLARININ YER SEÇİMİNDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ (CBS) UYGULAMASI T. Çay1, B. Nas2, A. Berktay2, F. İşcan1 1Selçuk Üniversitesi, Jeodezi ve Fotogrametri Müh. Bölümü, Kamu ölçmeleri Anabilim Dalı, Konya, tcay@selcuk.edu.tr, fiscan@selcuk.edu.tr 2Selçuk Üniversitesi, Çevre Müh. Bölümü, Konya, bnas@selcuk.edu.tr, aberktay@selcuk.edu.tr tarafından yapılmıştır.
  4. görüntü kirliliği hakkında bilgi

arkadaşlar merhaba; görüntü kirliliği hakkında elinde belge ya da açıklayıcı bilgi içeren yazı makale gibi örnekler var mı? yada olan varsa paylaşırsa çok sevınırım. şimdiden tesekkur ederım.
  5. Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvı hakkında

Günaydın Arkadaşlar, Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvının kontrolü hakkında bilgisi olan var mıdır ? Tşkler.