Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşletmelerde Yakıt Depolaması ve Yangın Riski

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Allianz Risk Mühendisliği tarafından hazırlanan "İşletmelerde Yakıt Depolaması ve Yangın Riski" adlı dökümana ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

İşletmelerde Yakıt Depolaması ve Yangın Riski konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yangın güvenliği (yangın-a) eğitimi-iyem-

Merhaba; İYEM (İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi) Ocak-Haziran 2009 eğitim programı çerçevesinde, 04-05.05.2009 (Pazartesi-Salı) tarihlerinde YANGIN GÜVENLİĞİ (YANGIN-A) konulu seminerin gerçekleştirileceğini duyurmak isteriz. * Seminerler, Gebze İYEM binasında yapılmakta olup, İstanbul'dan servis ulaşımı sağlanmaktadır. * Seminere katılım ücretsizdir. * Katılım için...
  2. İşletmelerde iç ortam ölçümleri

Yönetmeliklerde iç ortam ölçümlerinin periyodik süresini göremedim.Bununla ilgili bir süre şart koşulmuş mu?
  3. Plastik ve Köpükten Bardaklarda Kanser Riski

Plastik ve köpükten yapılan bardaklar çay-kahve gibi sıcak bir maddeyle temas ettiğinde sıvı içerisine kanserojen madde bırakıyor. Uzmanlar, “Plastik bardakları soğuk ve asitsiz içecekler için kullanın” diye uyarıyor. Prof. Dr. Selma Metintaş, “plastik ve köpükten imal edilen bardaklardan uzun süre sıcak sıvı içenler kanser tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir” ve Kanserle Savaş Dairesi...
  4. Eğitim (işletmelerde çalışanlara verilen) notları

Arkadaşlar bir hastanede eğitim vermem gerekiyor. Elinde bunun hakkında dökümanı olan varsa paylaşa bilir mi acaba. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
  5. Tehlikeli ve tehlikesiz atık depolaması hk.

arkadaşlar merhabalar, yeni başladığım iş yerinde çevre ile alakalı bir çok eksik var bunlardan öncelikli olarak belirlemiş olduğum atık odaları hakkında yardımlarınız için teşekkür ederim, çalıştığım firmada Altın üzerinedir.(patlatma,ergitmce,üretim,içi boş,döküm vs.)yapılmaktadır. ayrıca Plaza şeklinde olup gümrükleme,müşavirlik (ofis tarzında) yerlerde mevcuttur. Buradan çıkacak...