Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkındalık ve uygulama eğitimi

Konu, 'Enerji Yönetim Sistemi' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK VE UYGULAMA EĞİTİMİ

03-04 ARALIK 2013

Kontenjan: 20 kişi

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 03-04 Aralık 2013 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Eğitim Katılım Ücreti :

ÇMO Üyeleri :400 TL

TMMOB üyeleri / Diğer: 600 TL

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 25 Kasım 2013 tarihinekadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

Ekli Dosyalar:

Göksel Kurtuluş ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkındalık ve uygulama eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimi

Değerli grup üyeleri, Grubumuzu kurma amaçlarından biri olan çevre mühendislerinin değerlerine sahip çıkma ve sürekli gelişim çerçevesi içinde grup üyelerimizin kariyer gelişimine katkıda bulunak istedik, bu amaçla grup üyelerimiz için eğitimler planlamaktayız. Bu amaçla değerli grup üyemiz ayrıca gönüllü eğiticilerimizden sn. Zeynep Akgün ve kıdemli bir baş denetçi meslektaşımız siz...
  2. ISO 14001 Çevre yönetim sistemi eğitimi

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ HAKKINDA DOKÜMANLAR
  3. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...
  4. Iso 50001 enerji yönetim sistemi farkindalik ve uygulama eğitimi (izmir)

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ FARKINDALIK VE UYGULAMA EĞİTİMİ 27 - 28 Mart 2014 Kontenjan: 20 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 27-28 Mart 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize...
  5. Iso 50001 enerji yönetim sistemi baş tetkikçi eğitimi (irca onayli a17573) çmo izmir şubesi

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ TETKİKÇİ EĞİTİMİ (IRCA ONAYLI A17573) 07-11 Nisan 2014 Kontenjan: 10 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 07-11 Nisan 2014 tarihleri arasında “ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve...