Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Israil, öğrencileri sosyal medyada ajan yapacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Hakan Nizamogullari tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Nizamogullari

Hakan Nizamogullari CMNet Üyesi

İsrail Başbakanlığı tarafından yürütülen bir program çerçevesinde yüzlerce üniversite öğrencisinden sosyal medyada aktif olacak "ajan ordusu" kurulacak.

Proje kapsamında ülkedeki 7 üniversiteden seçilecek öğrencilere burs verilecek. Ancak bu öğrenciler, burs karşılığında sosyal ağlarda İsrail hükümeti adına propaganda yapacak. Öğrenciler bunu yaparken de İsrail hükümeti adına çalıştıklarını söylemeyecek. Başbakanlık ilk etapta proje için 845 bin dolarlık bir bütçe ayırdı.

Kaynak Sabah

Israil, öğrencileri sosyal medyada ajan yapacak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gazze'ye İnsani Yardım Filosuna İsrail Savunma Kuvvetleri tarfndn güç kullanılması hk

Gazze'ye İnsani Yardım Filosuna İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından müdahalenin ardından Dış İşleri Bakanlığı'mızın resmi sitesinde yazılı açıklama yapıldı. Gazze halkına insani yardım ulaştırmak arzusunu taşıyan ve aralarında yaşlı, kadın ve çocukların da bulunduğu çok sayıda ülkeden sivillere karşı İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından güç kullanılması sonucunda, elde edilen ilk bilgilere...
  2. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrencileri

Arkadaşlar hepinizi buraya bekliyoruz sesimi duyan varsa gelsin :)
  3. Sosyal

Forumda özendirici katılımlardan birisinin de odalar bünyesinde veya şehir şehir düzenlenebilecek aktiviteler olduğunu düşünüyorum fakat geliştirmek biraz zor olacak gibi... Örneğin A şehrinde ÇMO...( Herkesin katılımı serbest ) geleneksel 5 çayı :) mesela bir pazar günü... Evet biras sıkıcı gibi duruyor ama böyle olursa burası daha gönülden paylaşımlarla dolar...
  4. Ajan salt

Ajan Salt (2010) Yönetmenliğini Phillip Noyce üstlenirken oyuncu kadrosunda Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, August Diehl, Yara Shahidi ve Tika Sumpter gibi isimleri izleyeceksiniz.. Film Aksiyon-Macera-Suç türlerini barındırıyor.. Konusuna gelecek olursak CIA ajanı olan ve işinde uzman Ajan Salt, Rus casusu olarak suçlanır ve ona bir takım testler uygulanır bu testler...