Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İşte ortalama Türk erkeği!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

 1. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  İşte ortalama Türk erkeği!
  Güney Afrikalı fotoğrafçı, her halkın ortalama görüntülerini oluşturdu

  İşte ortalama Türk erkeği!
  Eki Görüntüle 11646
  47 yaşındaki Mike Mike adlı Güney Afrikalı sanatçı, dünyanın önemli kentlerinden insanları görüntüleyerek bunları bilgisayar ortamında birleştirip birçok farklı ırktan insanın genel olarak nasıl görüneceğini tespit etti.

  Fotoğraf sanatçısı Mike, İstanbul ve Ankara’da yaptığı çekimlerle Türkler'in genel görünümünü de saptadı. Ankara’da Gençlik Parkı’nda, İstanbul’da ise Eminönü’nde insanların fotoğrafını 1 lira karşılığında çektiğini söyleyen Mike, kadınların görüntü alınmasını kabul etmediklerini, bu yüzden de Türk kadınının ortalama bir görüntüsüne ulaşamadığını dile getirdi.

  Sanatçının 'Yarının Yüzü' (Face of Tomorrow) adını verdiği çalışma, Brezilya’da iki kez sergilendi. Mike, bu fotoğrafları 'küreselleşmenin dinamiklerinden olan insanı keşfetme çabasıyla' oluşturduğunu belirtti.

  http://haberturk.com/kultur-sanat/haber/600018-iste-ortalama-turk-erkegi
   
 2. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Bana pek benzemese de elemanın Türk olduğu belli oluyor gibi :D
   
 3. Melike İlbilgi

  Melike İlbilgi CMNet Üyesi

  başarılı bir çalışma :D
   
İşte ortalama Türk erkeği! konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İşte dünyanın en beter "eşek şakası"...

  İşte dünyanın en beter "eşek şakası"... Kadınlar dikkat! 31.07.2009 11:48 Almanya'da şaka dükkanlarında satışa çıkan bir şaka malzemesi, gençler arasında bir furya başlattı. Ancak kadın derneklerini de ayağa kaldırdı.. Özel bir kumaştan yapılan bikini, ilk görünüşte diğerlerinden farklı görülmüyor. Ancak suya girildiğinde birkaç dakika içinde eriyor ve suya karışıyor.....
 2. Kadın gözyaşı erkeği tedavi ediyor

  İsrail'de yapılan bir araştırma, kadının gözyaşındaki bir kimyasalın erkeklerde testosteron hormonu seviyesini düşürdüğünü ortaya koydu. Wiezmann Bilim Enstitüsü ve Wolfson Hastanesi'nde, gözyaşlarının sözsüz iletişimdeki rolü üzerine yapılan çalışmanın sonunda, kadının gözyaşlarının erkek için kazanım olabileceği saptandı. Weizmann Enstitüsünden Profesör Noam Sobel, bazı...
 3. Müslümanlar işte böyle vahşiler

  [FONT=verdana][COLOR=#303030]Müslüman coğrafyasında yeniden bir şekillendirme çalışmasının başladığı çok net görülüyor. Fotoğrafa bakanlar korkuyor, ürküyor ve[FONT=verdana][COLOR=#303030]"Müslümanlar işte böyle vahşiler. Onlar demokrasiden memokrasiden anlamazlar!" [FONT=verdana][COLOR=#303030]diyor. [FONT=verdana][COLOR=#303030]A. Raif Öztürk...
 4. Hurda metal birim fiyatları ortalama nedir?

  Merhaba; Şantiye sahamızda oluşan bir dolu metal hurdası var. Şimdi şantiye şefi bunları satalım artık dedi. hatta şu anda bir firma ile görüştüğünü söyledi. Bu hurda metalleri alan firmadan ne gibi belgeler talep etmem gerekli? Eğer firmanın herhangi bir lisansı yok ise ne gibi sorunlar olur? ayrıca ton başına ortalama birim fiyatlar hakkında fikri olan var mı?
 5. Ortalama tesis maliyetleri

  Arkadaşlar Ortalama olarak: - İçme suyu arıtma tesisi - Atıksu arıtma tesisi - Katı atık deponi sahası bu tesislerin ortalama kurulum maliyetleri ne kadar bilen varsa ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim.