Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı - 23 kasım 2013

Konu, 'Diğer Sınavlar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

SINAVIN ADI
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

SINAV ÜCRETİ
    Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 28 Ekim-08 Kasım 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

SINAV BAŞVURUSU
    Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 28 Ekim-08 Kasım 2013 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaktır.
    Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 15 Kasım 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

SINAV YERİ
    ANKARA (MEB’e bağlı ilk ve ortaöğretim okulları)

SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ
    23 Kasım 2013-Cumartesi günü, Saat: 10.00

Ekli Dosyalar:

2. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

Bir öncekinden 69 la kalmıştım bakalım bunda ne olacak :) herkese başarılar şimdiden

3. Başarılar arkadaşlar...

Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı - 23 kasım 2013 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitim programlarına yapılacak başvurular

Arkadaşlar; Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Merkezi (www.casgem.gov.tr) tarafından internet sitesinde yayınlanan duyuruya göre; Bilindiği üzere“İŞYERİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ İLE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK” 15.08.2009 Tarih ve 27320 Sayı ile Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Programlarıyla ilgili olarak...
  2. 2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı duyurusu

2013 yılında yapılacak birinci “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavı, 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacaktır. 1- Söz konusu sınavla ilgili uygulama duyurusu, 01 Nisan 2013 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacaktır. 2- Eğitimlerin bitiş tarihi (Örgün eğitim bitiş tarihi) 31 Mart 2013’dir. 3- 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılacak “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı”...
  3. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

[FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
  4. 18 mayıs 2013 işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınav kontrol listesi

sınava girecek arkadaşlar bilgilerinizin doğruluğunu burdan kontrol edebilirsiniz. İyi Çalışmalar. http://www.isgkatip.com/sinavkontrol.php